Karavan kemp Valek

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Karavan kemp Valek je rozsáhlý areál pro sto a více karavanů, ideální místo pro strávení klidné dovolené. Elektrické přípojky 10 ampér, kvalitní a čisté sociální zařízení. Velké množství nabízených služeb. Kemp je plně připravený na své hosty a je možné se tedy bez problémů ubytovat. Vstup do areálu a ubytování se psem není dovoleno.

Vybavení a služby

Venkovní bazén (65 metrů dlouhý), Tenisové kurty, Ping-pong, Dětské hřiště, Jízda na koni (3 km), Letní bufet a večerní bar, Recepce, Prodej potravin (denně čerstvé pečivo), Prádelna se sušičkou, Sprchy odděleny přepážkami, Dřezy na mytí nádobí, Výlevka chemických toalet, Bezbariérový přístup, WIFI zdarma na terase a okolí, Gril + možnost k zakoupení dřevěné uhlí, Přenosné ohniště + možnost k zakoupení dřeva, Tenisové rakety, Badmintonové rakety, Petanque, Fotbalový míč.

Výlety a okolí

Chrustenská železnorudná šachta 2,6 km, Rozhledna Lhotka u Berouna 4,6 km, Koněpruské jeskyně 17,4 km, Jeskyně sv. Ivana a kostel 7,7 km, Hrad Karlštejn 18,2 km, Hrad Křivoklát 37,9 km, Pražský hrad 27,4 km, Historické centrum 29,3 km, Petřínská rozhledna 25,7 km, ZOO Praha 32,6 km.

Kemp

Kemp je ideálním místem pro rodiny s dětmi. Ubytovat se můžete v karavanu, stanu, v chatkách nebo pokojích. Součástí kempu je i večerní bar, samoobslužný “Letní bufet” a velké koupaliště.


Webová stránka​

www.campvalek.cz


Ceník / Vstupné​

od 70 Kč


Otevírací doba​

od 1.5. do 30.9.

Karavan kemp Valek
Karavan kemp Valek

KRAJ

Středočeský kraj


ADRESA

Loděnice 267 12
Chrustenice 155


GPS souřadnice​

50.0114375N
14.1506064E


Camp Valek


Kemp Valek


Caravan camp Valek


Karavan kemp Valek


Kam do kempu


Televizní vysílač Ještěd


Camp Valek, Kemp Valek, Caravan camp Valek, Karavan kemp Valek.


Karavan kemp Valek

Reklama

Mohlo by se vám líbit