Kde se opalovat v Praze

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Kde se opalovat v Praze? Nejlepší místo je opalovaní u vody, proto nabízíme seznam skvělých míst a možností kam se jít opalovat a osvěžit v Praze. Najdete zde 12 tipů: Bazén Ládví, Bazén Podolí, Bazén Slavia, Bazén Stírka, Bazén Podolí, Biotop Lhotka, Biotop Radotín, Bazén Petynka, Bazén Čakovice, Bazén Pražačka, Bazén Klánovice, Bazén Divoká Šárka.


Bazén Ládví

Plavecký bazén Ládví

Bazén Ládví je bezbariérové, takže si koupání mohou užít opravdu všichni.


Bazén Stírka

Plavecký Bazén Stírka

Bazén Stírka nabídne velký plavecký bazén pro dospělé a dětský bazén s vodním hřibem a skluzavkou pro děti. Rovněž nabízí možnost zapůjčení lehátek a slunečníků.


Bazén Slavia

Plavecký bazén Slavia

Bazén Slavia je umístěn uprostřed městské zástavby v části Vršovic. Byl vybudován v sedmdesátých letech 20. století jako součást sportovního komplexu SK Slavia Praha.


Bazén Podolí

Plavecký stadion Podolí

Bazén Podolí je velké rekreační zařízení které se nachází v pražské čtvrti Podolí v bývalém Podolském lomu.


Biotop Lhotka

Biotop Lhotka

Biotop Lhotka se nachází v blízkosti sídliště Novodvorská. V místech bývalého tradičního koupaliště Lhotka. Pro návštěvníky je k dispozici koupací jezero, šatny, sprchy, WC, klubovna, stánek s občerstvením.


Biotop Radotín

Biotop Radotín

Biotop Radotín tvoří uzavřený okruh vody oddělený fóliemi od okolního prostředí. Celý areál je zatravněn s umělou závlahou a je oplocen. Pro děti je tu připravené dětské hřiště.


Bazén Petynka

Plavecký bazén Petynka

Bazén Petynka je skvělou volbou kam k vodě v Praze. Zapomněli jste si doma ručník či nafukovací kruh pro děti? Přímo na koupališti si můžete pořídit vše.


Bazén Čakovice

Plavecký Bazén Čakovice

Bazén Čakovice, nabízí bazén pro plavce a druhý bazén vhodný pro malé děti, kde na kraji je brouzdaliště. Do bazénu také vede tobogán, vstup na na tobogán je zdarma.


Bazén Pražačka

Plavecký bazén Pražačka

Bazén Pražačka je ideální volbou kam k vodě. Na své si nově přijdou také rodiny s dětmi, senioři či neplavci. V areálu venkovního bazénu se nachází převlékárny, sprchy.


Bazén Klánovice

Plavecký bazén Klánovice

Bazén Klánovice je areál ideální k relaxaci a odpočinku. Velmi příjemné posezení pod slunečníky a pro děti jsou připravena dvě dětská hřiště.


Bazén Divoká Šárka

Plavecký bazén Divoká Šárka

Bazén Divoká Šárka se nachází v Šáreckém údolí. Údolí tvoří vysoké skály mezi nimiž protéká Šárecký potok. Který Vás zavede až na koupaliště Divoká Šárka.


Opalovaní u vody, Opalování v Praze, Kde se v Praze opalovat, Kde se opalovat v Praze, Kam se jít opalovat v Praze.


Kde se opalovat v Praze
Kde se opalovat v Praze

Opalovaní u vody


Opalování v Praze


Kde se v Praze opalovat


Kde se opalovat v Praze


Kam se jít opalovat v Praze


Pinterest


Kam k vodě


Opalovaní u vody, Opalování v Praze, Kde se v Praze opalovat, Kde se opalovat v Praze, Kam se jít opalovat v Praze.


Tipy kam na výlet

Reklama

Mohlo by se vám líbit