Kde se opalovat v Praze

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Kde se opalovat v Praze? Nejlepší místo je opalovaní u vody, proto nabízíme seznam skvělých míst a možností kam se jít opalovat a osvěžit v Praze. Najdete zde 12 tipů: Bazén Ládví, Bazén Podolí, Bazén Slavia, Bazén Stírka, Bazén Podolí, Biotop Lhotka, Biotop Radotín, Bazén Petynka, Bazén Čakovice, Bazén Pražačka, Bazén Klánovice, Bazén Divoká Šárka.

Seznam: Kde se opalovat v Praze

Bazén Ládví

Bazén Ládví je bezbariérové, takže si koupání mohou užít opravdu všichni.

Bazén Stírka

Bazén Stírka nabídne velký plavecký bazén pro dospělé a dětský bazén s vodním hřibem a skluzavkou pro děti. Rovněž nabízí možnost zapůjčení lehátek a slunečníků.

Bazén Slavia

Bazén Slavia je umístěn uprostřed městské zástavby v části Vršovic. Byl vybudován v sedmdesátých letech 20. století jako součást sportovního komplexu SK Slavia Praha.

Bazén Podolí

Bazén Podolí je velké rekreační zařízení které se nachází v pražské čtvrti Podolí v bývalém Podolském lomu.

Biotop Lhotka

Biotop Lhotka se nachází v blízkosti sídliště Novodvorská. V místech bývalého tradičního koupaliště Lhotka. Pro návštěvníky je k dispozici koupací jezero, šatny, sprchy, WC, klubovna, stánek s občerstvením.

Biotop Radotín

Biotop Radotín tvoří uzavřený okruh vody oddělený fóliemi od okolního prostředí. Celý areál je zatravněn s umělou závlahou a je oplocen. Pro děti je tu připravené dětské hřiště.

Bazén Petynka

Bazén Petynka je skvělou volbou kam k vodě v Praze. Zapomněli jste si doma ručník či nafukovací kruh pro děti? Přímo na koupališti si můžete pořídit vše.

Bazén Čakovice

Bazén Čakovice, nabízí bazén pro plavce a druhý bazén vhodný pro malé děti, kde na kraji je brouzdaliště. Do bazénu také vede tobogán, vstup na na tobogán je zdarma.

Bazén Pražačka

Bazén Pražačka je ideální volbou kam k vodě. Na své si nově přijdou také rodiny s dětmi, senioři či neplavci. V areálu venkovního bazénu se nachází převlékárny, sprchy.

Bazén Klánovice

Bazén Klánovice je areál ideální k relaxaci a odpočinku. Velmi příjemné posezení pod slunečníky a pro děti jsou připravena dvě dětská hřiště.

Bazén Divoká Šárka

Bazén Divoká Šárka se nachází v Šáreckém údolí. Údolí tvoří vysoké skály mezi nimiž protéká Šárecký potok. Který Vás zavede až na koupaliště Divoká Šárka.

Opalovaní u vody, Opalování v Praze, Kde se v Praze opalovat, Kde se opalovat v Praze, Kam se jít opalovat v Praze.

Opalovaní u vody, Opalování v Praze, Kde se v Praze opalovat, Kde se opalovat v Praze, Kam se jít opalovat v Praze.

Opalovaní u vody

Opalování v Praze

Kde se v Praze opalovat

Kde se opalovat v Praze

Kam se jít opalovat v Praze

Opalovaní u vody, Opalování v Praze, Kde se v Praze opalovat, Kde se opalovat v Praze, Kam se jít opalovat v Praze.

Mohlo by se vám líbit

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Souhlasím : číst více