Kemp Fousek

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Kemp Fousek s restaurací a nadstandardně vybavených chatiček je ideálním místem pro rodinnou dovolenou a výchozím bodem pro návštěvu přírodních i kulturních památek po širokém okolí. Kemp tvoří uzavřený komplex 32 plně vybavených, zateplených, útulných a vždy čistých dřevěných chatek, každá s vlastní koupelnou a kuchyňkou. Část z nich je přizpůsobena také pro osoby se sníženou pohyblivostí.

Pobyt hostů

Pobyt hostů je zpříjemněn celou řadou prvků. Základem klidné dovolené je samozřejmě ubytování. Kemp tvoří uzavřený komplex 32 plně vybavených, zateplených, útulných a vždy čistých dřevěných chatek, každá s vlastní koupelnou a kuchyňkou. Část z nich je přizpůsobena také pro osoby se sníženou pohyblivostí.

Stany

Stanové tábořiště okolo řeky Lužnice je díky svému umístění vhodné obzvláště pro vodáky.

Karavany

Karavanová stání pro 20 karavanů, každé včetně elektrické a vodovodní přípojky. Je možno vypustit odpadní vodu do jímky s mříží, která jde následně do ČOV. K dispozici je též výlevka na chemické WC vč. oplachu.


Webová stránka​

www.kempfousek.cz


Ceník / Vstupné​

od 50 Kč


Otevírací doba​

od dubna do října

Kemp Fousek
Kemp Fousek

Pokračovat ve čtení:​

Přímo v areálu kempu

Přímo v areálu kempu jsou hostům k dispozici tři rybníky, které jsou navzájem propojené kanály a hosté se tak po nich mohou projíždět na zapůjčených loďkách. Největší z rybníků ideální na koupání, k čemuž vybízí zejména krásná písčitá pláž a dvě mola na skákání do vody. Všechny tři rybníky jsou vhodné i ke sportovnímu rybolovu, rybářský lístek je k dostání na recepci po příjezdu.

Chatky

Pro ubytování je připraveno 32 čtyřlůžkových chatek s terasou vč. posezení, plně vybavenou kuchyňkou (dvouvařič, varná konvice, lednička s malým mrazákem, nádobí, příbory) a koupelnou (WC, umyvadlo, sprchový box). Vedle každé chatky je zřízeno parkovací místo.

Kemp je dostupný

Kemp je skvěle dostupný všemi dopravními prostředky. Leží na hlavním tahu z Prahy do Českých Budějovic a Linze, hned vedle E55 a nedávno otevřené dálnice D3. Do kempu se rovněž pohodlně dostanete vlakem i autobusem (oboje cca 700 m od recepce kempu).

Video:​


KRAJ

Jihočeský kraj


ADRESA

Dráchov 130
392 01 Dráchov


GPS souřadnice​

49.2290572N
14.7200967E


Fousek kemp


Kemp fousek


Tábořiště Dráchov


Kemp Fousek Dráchov


Kemp Fousek ubytování


Kam do kempu


Tipy kam na výlety


Fousek kemp, Kemp  Fousek, Tábořiště Dráchov, Kemp Fousek Dráchov, Kemp Fousek ubytování.


Tipy kam na výlet

Mohlo by se vám líbit