Kemp Nová Živohošť

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Kemp Nová Živohošť Vám nabídne skvělé místo na dovolenou, k relaxaci a odpočinku. Kemp je ideálním místem na Slapech, kde se můžete ubytovat ve stanu a v chatkách. Kemp je přizpůsoben rodinám s dětmi a nově zde bylo vybudováno dětské hřiště pro návštěvníky kempu. Novinkou letošní sezóny jsou rodinné glampingové stany v Marina & Glamping, který se nachází hned vedle kempu.

NOVÉ ZÁZEMÍ

Zbrusu nové sociální zařízení – nové toalety a sprchy. Také vám je k dispozici kuchyňka, kde si budete moci připravit něco dobrého. Tyto služby jsou zahrnuty v ceně.

PLÁŽ Nová Živohošť

Pokud nepřijedete stanovat, ale chcete si odpočinout u vody, tak i na tuto variantu jsou připraveni. Prostory jsou oplocené, vždy posekané a upravené, tak abyste se zde cítili dobře.

OBYTNÁ AUTA Nová Živohošť

Další plocha, která prošla velkou renovací, je kempovací prostor pro obytná auta, kde vzniklo 20 prostorných parkovacích míst. Rezervaci doporučujeme předem, aby jste na místě nezjistili, že jsou všechny plochy obsazeny.

STANY Nová Živohošť

Nový prostor vyhrazený přímo pro stany a nikoliv vozidla. Vozidla dostanou svá parkovací místa na dohled od stanu a nemusí tedy zabírat prostor na travnaté ploše vyhrazené pro stany.

GLAMPING Nová Živohošť

Spaní v klasickém stanu není pro vás zkrátka to pravé ořechové? Tak mají pro vás něco, čemu se říká nová definice kempování. Luxusní glampingové stany, které jsou přizpůsobeny přírodě a přírodním materiálům, vás jistě okouzlí. Více na Marina & Glamping Nová Živohošť.


Webová stránka​

www.kempnovazivohost.cz


Ceník / Vstupné​

od 65 Kč


Otevírací doba​

8:00 – 22:00

Kemp Nová Živohošť 2020
Kemp Nová Živohošť

Video:​ Kemp Nová Živohošť

Nová Živohošť

KRAJ

Středočeský kraj


ADRESA

Křečovice 257 56
Nová Živohošť 68


GPS souřadnice​

49.7534333N
14.4136933E


Nová Živohošť mapa


Nová Živohošť kemp


Kemp Nová Živohošť chatky


Kam do kempu


Tipy kam na výlety


Resort Beach Nová Živohošť


Nová Živohošť mapa, Nová Živohošť kemp, Kemp Nová Živohošť chatky.


Kemp Nová Živohošť

Reklama

Mohlo by se vám líbit