Kemp Ostrov

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Kemp Ostrov se nachází v klidném a tichém prostředí uprostřed zeleně, poskytuje dobré podmínky pro koupání v řece, rybaření a vodní sporty. Pro další sportovní vyžití je na ostrově k dispozici volejbalové a nohejbalové hřiště, fotbalové hřiště, ping pongový stůl a dětské hřiště. Svojí polohou je kemp vhodný jako tábořiště pro vodáky, pro sportovce i pro rodiny s dětmi.

Dvoulůžkové chatky

Celkový počet dvoulůžkových chatek je 16. Základní vybavení: dvě oddělené postele (tři chatky s palandami), stůl, dvě židle, lednička. Do chatky je dále možno vypůjčit elektrický vařič či rychlovarnou konvici.

VIP šestilůžková chatka

Tato chatka pojme až šest osob, takže dokáže zvládnout i více početné rodiny. Je jako jediná v kempu vybavena vlastním sociálním zařízením s teplou vodou a WC. V ceně jsou elektrické spotřebiče: lednička, elektrický vařič a rychlovarná konvice, nádobí. VIP chatka je bezesporu dobrou volbou pro svůj vyšší komfort.

Sportovní vyžití

V areálu kempu je hřiště na nohejbal, volejbal a ping pong. Mimo jiné je zde ještě velké fotbalové hřiště a pro malý fotbal můžete využít volné travnaté plochy.


Webová stránka​

www.penzionuborka.cz


Ceník / Vstupné​

od 50 Kč


Otevírací doba​

celoročně

Kemp Ostrov 2020
Kemp Ostrov

Pokračovat ve čtení:​

Místa pro karavany a obytné automobily

Pro karavany a obytné automobily je připravena velká travnatá plocha. K dispozici jsou elektrické přípojky.

Koupání

Je možné koupání v řece, k ostrovu přiléhá jez. Do vody je pozvolný přístup, vhodné pro děti i pro plavce. Pozor je ale nutné dávat na prudší tok vody pod jezem. Z druhé strany jezu je pískové dno, jinak dno převážně kamenité.

Možnosti stravování

V místě kempu je Country restaurace, která nabízí možnost obědů a večeří (po dohodě s vedoucím p. Kodetem i celodenní stravování). Stravování si hosté zajišťují sami. Další možnosti stravování restaurace U Mlýna.

Jak se dostanete do kempu

Autem
Autem se dostanete na ostrov po mostě, parkovat lze v areálu kempu na vyhrazených místech za poplatek 40 Kč/den, nebo nechat auto v bezprostřední blízkosti kempu na parkovišti zdarma.

Vlakem
Kemp leží asi 8 min. od vlakového nádraží na trase Praha – Beroun – Plzeň.

Čtyřlůžkové chatky

V bývalé kunratické lesní školce roste několik exemplářů sekvojovce obrovského. Je to jehličnatý stálezelený strom impozantních rozměrů. Jako nejmohutnější živý organismus na světě dorůstá výšky až 80 m. Sekvojovec obrovský se dnes přirozeně vyskytuje pouze na západních svazích Sierry Nevady v Kalifornii, v Evropě byl však dříve hojně vysazován jako okrasná dřevina.

Prostory pro stanování

Na ostrově je velká upravovaná plocha na stanování. K dispozici pro stanaře je společné sociální zařízení, venkovní dřezy pro umývání nádobí a elektrické zásuvky. Můžete si zapůjčit vařič či rychlovarnou konvici (poplatek 10 Kč/den), případně i nádobí. Možné parkovat auta u stanu.

Společné sociální zařízení

V blízkosti hájenky spatříte srnky nebo daňky skvrnité, ovce, zakrslé kozy nebo prase.

Nákupy

K nákupu potravin lze využít samoobsluhu v Třebani. Další obchody jsou nejblíže k dispozici v Řevnicích.

Video:​ Kemp Ostrov

Kemp Ostrov

KRAJ

Středočeský kraj


ADRESA

267 29 Zadní Třebaň


GPS souřadnice​

49.9209289N
14.2087889E


Kemp Ostrov


Ostrov Kemp


Kemp Třebáň


Kemp Ostrov Třebáň


Kemp Ostrov 267 29 Zadní Třebaň


Kam do kempu


Autokemp Seč Pláž


Kemp Ostrov, Ostrov Kemp, Kemp Třebáň, Kemp Ostrov Třebáň, Kemp Ostrov 267 29 Zadní Třebaň.


Kemp Ostrov

Reklama

Mohlo by se vám líbit