Kemp Rožnov pod Radhoštěm

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Kemp Rožnov pod Radhoštěm je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Camping Rožnov nabízí venkovní bazén, restauraci s venkovní terasou, apartmány, bungalovy, chaty, lesostany a plochu pro stany a karavany. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Camping Rožnov

Camping Rožnov najdete na úpatí hory Radhošť v překrásné přírodě. Turistická trasa vedoucí na Radhošť začíná přímo u campingu. Vrchol Radhoště je od Campingu Rožnov vzdálen jen 8 kilometrů, po dalších 4 kilometrech dorazíte na proslulé Pustevny. Chystáte li se navštívit Valašské muzeum v přírodě a Jurkovičovu rozhlednu bude pro vás kemp vzdálen od muzea jen 5 minut chůze.


Webová stránka​

www.camproznov.cz


Ceník / Vstupné​

od 99 Kč


Otevírací doba​

Recepce otevřena
od 9:00 do 18:00

Kemp Rožnov pod Radhoštěm
Kemp Rožnov pod Radhoštěm

Pokračovat ve čtení:​

Ubytování v Campingu Rožnov

Camping Rožnov nabízí apartmány, bungalovy, chaty, lesostany a plochu pro stany a karavany.

Apartmány DELUXE

V campingu Rožnov se nachází 8 studií „DELUXE“. Studia se skládají ze samostatné ložnice, obývacího pokoje s kuchyní a toalet. Ubytování je možné od dvou do čtyř osob (některé apartmány jsou s možností dalších 2 přistýlek). Ložnice je vybavena manželskou postelí a patrovou postelí, v obývacím pokoji se nachází sedací souprava, TV, dekorační krb. Sociální zařízení je vybaveno sprchovým koutem, umyvadlem, wc. Ke studiu náleží také terasa s posezením vybavena zahradním nábytkem včetně grilu, jenž je průchozí do obývacího pokoje. Kuchyně je kompleně vybavena (lednice, trouba, nádobí, rychlovarná konvice, sporák atd.). Studia jsou umístěny v klidné části nad bazénem.

Apartmány COMFORT

V zadní části kempu se nachází apartmány „COMFORT“. Jedná se o čtyřlůžkové luxusní apartmány s klimatizací a příslušenstvím. Apartmán se skládá ze tří pokojů, 2 x ložnice a obývacího pokoje s kuchyňským koutem a místnosti se sociálním zařízením (sprchový kout, toaleta, umývadlo). K apartmánům Comfort náleží také terasa s grilem.

Apartmány POOL

Apartmány POOL se nachází v bezprostřední blízkosti bazénu. Jedná se o čtyřlůžkové apartmány s jednou manželskou postelí a jednou patrovou postelí. Apartmán je vybaven kuchyňským koutem, sociálním zařízením (sprchový kout, toaleta, umývadlo). K apartmánu POOL náleží také terasa s posezením.

Apartmán LAURA

V zadní části kempu se nachází apartmán „Laura“. Jedná se o dvoulůžkový luxusní apartmán s klimatizací a příslušenstvím. Apartmán se skládá z pokoje s kuchyňským koutem a místnosti se sociálním zařízením (sprchový kout, toaleta, umývadlo). K apartmánu Laura náleží také terasa s grilem.

Bungalovy „M“

V areálu se nachází jeden bungalov M, který nabízí dva dvoulůžkové pokoje v prvním patře a jeden čtyřlůžkový v přízemí. V bungalovu se také nachází sociální zařízení, sprchový kout a wc (pro celý bungalov společné). Součástí bungalovu je také veranda s kuchyňským koutem. K bungalovu náleží venkovní posezení.

Bungalovy „B C D E“

V kempu se nachází čtyři bungalovy, v každém bungalovu se nachází jeden dvoulůžkový pokoj a dva pokoje čtyřlůžkové, všechny pokoje se nachází v přízemí. Ubytování je tedy možné pro 10 osob. Součástí bungalovu je sociální zařízení (pro celý bungalov společné) a také kuchyňka vybavená základním nádobím (hrnky, skleničky, příbory, pánev, talíře), plotýnkovým vařičem, mikrovlnou troubou a umývadlem s teplou a studenou vodou.

Chata HOBIT

V areálu campingu se nachází 2 x unikátní hobit HOME, který nabízí ubytování pro 2 osoby. V chatce se nachází lednice. Před chatkou je malá verandička sloužící k posezení či grilování. Sociální zařízení je společné. hobit home se nachází v zadní části kempu.

Chata Táňa

V areálu se nachází 1 chata Táňa, která nabízí dva dvoulůžkové pokoje. Před chatkami je malá verandička sloužící k posezení či grilování. Součástí chatky je lednice. Sociální zařízení je společné. Chatka se nachází v zadní části kempu.

Chaty WOOD

V campingu se nachází 4 čtyřlůžkové chaty „WOOD“. Chaty jsou vybaveny lednicí. Sociální zařízení je společné. V chatce se nachází jedna dvojpostel a dvě postele nad sebou. Chaty jsou umístěny v zadní části kempu.

Chaty H

V areálu se nachází 15 dvoulůžkových chat, 4 třílůžkové a 6 čtyřlůžkových chat „H“. Všechny chaty jsou vybaveny lednicí. Chatičky jsou umístěny v druhé polovině campingu a ke každé náleží malá terasa, kterou lze využít k posezení. Každá chatka je vybavena lednicí. Sociální zařízení je společné.

Chaty LP

V areálu se nachází 2 třílůžkové chaty „L a P“. Před chatkami je malá verandička sloužící k posezení či grilování. Součástí chatky je lednice. Sociální zařízení je společné.

Chaty AF

V campu se nachází 4 chatky „A-F“. Jedná se o čtyřlůžkové chatky s lednicí. Chatky jsou umístěny v přední části kempu. Sociální zařízení je společné. U každé chatky je venkovní posezení na malé terase.

Chaty FM

V campu se nachází 4 třílůžkové chatky „FM“ součástí chatek je lednice. Chatky jsou umístěny v střední části kempu. Před chatkami je k dispozici posezení. Sociální zařízení je společné.

Chaty CH

V campingu se nachází 6 čtyřlůžkových chat „CH“. Chaty jsou vybaveny lednicí. Sociální zařízení je společné. V chatce se nachází jedna dvojpostel a dvě postele nad sebou. Chaty jsou umístěny v blízkosti kuchyňky.

Chaty I

V campu se nachází 4 dvoulůžkové chatky „I“. Chatky jsou umístěny v přední části kempu. Sociální zařízení je společné v blízkosti chatek. Chatka je vybavena lednicí.

Budova V

V Campingu Rožnov se nachází také zděná budova jež nabízí celoroční ubytování v jednom dvoulůžkovém, jednom třílůžkovém, třech čtyřlůžkových a jednom pětilůžkovém pokoji. Sociální zařízení je u čtyřlůžkových pokojů a pětilůžkového součastí pokoje. Dvoulůžkový a třílůžkový pokoje mají sociální zařízení společné na chodbě. K dispozici také společná kuchyňka na patře.

LESOSTANY

V areálu se nachází 3 „Lesostany“, které nabídnou nevšední ubytování v příjemném chládku lesíku. Uvnitř lesostanu je také posezení pro 2 osoby. Sociální zařízení je společné. K lesostanům vede pouze lesní pěšinka.

Plocha pro STANY a KARAVANY

Pro milovníky klasického kempování je připravena plocha pro umístění stanů a karavanů s elektrickými přípojkami a sociálním zařízením. Plocha pro stany a karavany se nachází každé na svém vyhrazeném místě.

Karavany a obytná auta

Pro karavanisty je kemp otevřen po celý rok. K dispozici jsou elektrické přípojky, možnost načerpání vody, vytápěné sociální zařízení a sprchy.

Video:​ Kemp Rožnov pod Radhoštěm

CAMPING Rožnov pod Radhoštěm

Kemp Rožnov, Camping Rožnov, Autokemp Rožnov, Autokemp Frenštát pod Radhoštěm, Kemp Rožnov pod Radhoštěm.


KRAJ

Zlínský kraj


ADRESA

Radhošťská 940
756 61 Rožnov pod Radhoštěm


GPS souřadnice​

49.4668311N
18.1630039E


Kemp Rožnov


Camping Rožnov


Autokemp Rožnov


Kemp Rožnov pod Radhoštěm


Autokemp Frenštát pod Radhoštěm


Kam do kempu


Tipy kam na výlety


Kemp Rožnov, Camping Rožnov, Autokemp Rožnov, Autokemp Frenštát pod Radhoštěm, Kemp Rožnov pod Radhoštěm.


Kemp Rožnov pod Radhoštěm

Reklama

Mohlo by se vám líbit