Kemp Sedmihorky

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Kemp Sedmihorky je zejména pro rodiny s dětmi. V blízkém okolí je celá řada hradů, zámků a staveb lidové architektury, ale i množství přírodních lokalit. Geologicky velmi rozmanitá oblast je plná skalních měst. Vyhaslých sopek, hlubokých romantických údolí, rybníků, lesů a luk.

Chatky

Pět prostorných patrových chat s balkónem a verandou. Obsahují 7 lůžek, stolek, křesílka a sociální zařízení. Kuchyňku s vybavením, lednici, topení – vhodné i pro zimní období. Kvalitní sjezdařské areály pro náročné jsou pouhých 30 min. jízdy od kempu v Jizerkách a Krkonoších.

Karavanová stání

Cca 70 vyznačených ploch pro karavany. Elektrické přípojky (16A), výlevka pro chemická WC. Servisní stání pro obytná auta s vlastní nádrží.

Plocha pro stany

Louky jsou vyhrazeny pouze stanům. Kdo chce mít svůj dopravní prostředek na očích, může parkovat podél cest, které stanové louky lemují.


Webová stránka​

www.campsedmihorky.cz


Ceník / Vstupné​

od 45 Kč


Otevírací doba​

celoročně

Kemp Sedmihorky
Kemp Sedmihorky

Pokračovat ve čtení:​

Stany s podsadou

Pro lehkonohé poutníky bez vlastních stanů. 2 lůžka – čalouněné postele bez lůžkovin, které nelze dát k sobě. Je mezi nimi ulička, na zemi je dřevěná podlážka. Nezapomeňte si vlastní spacáky a karimatky!

Kempu Sedmihorky

V kempu Sedmihorky jsou ideální podmínky pro prožití klidné rodinné dovolené. Pro děti i dospělé zde je mnoho možností sportovního, zájmového i kulturního vyžití.

Malá chatka

2, 3 a 4 lůžkové chaty (celková kapacita je 179 lůžek) Vybavení – malá lednička, povlečené lůžkoviny, stolek se židlemi, skříň, zrcadlo, police a zásuvky. Chatky nemají vlastní příslušenství. Vytápění přímotopem.

Mobilní domy

Prostorný přízemní domek pro 6 – 8 osob s množstvím úložného prostoru. Splachovací WC, umyvadlo a sprchový kout. Kompletně vybavená kuchyň – lednice, vařič, trouba, digestoř, nerezový dřez a základní nádobí. Ložnice – tři pokojíčky, každý se dvěma postelemi (v jedné palandy) + rozkládací gauč. U domku je teráska s venkovním sezením, ideální pro rodinu s dětmi.

Louka ROMANTIKA

Je vhodná pro každého kdo, si chce odpočinout od hluku aut a civilizace. Protože u této louky se nesmí parkovat, ani k ní vjíždět autem. Prostě idylka… (Na louce je možné stanovat pouze v červenci a srpnu)

Indiánská TeePee

Pro malé i velké dobrodruhy jsou připraveny 2 indiánská týpí. V každém je 5 dřevěných roštů na které si položíte vlastní spacák a karimatku. Další osoby se můžou vyspat na zemi, ale je to na úkor prostoru. Cena je za celé typí na noc bez rozdílu počtu osob, které jej obývají.

Video:​


Kam do kempu, AutoKemp Sedmihorky, AutoCamp Sedmihorky.


KRAJ

Liberecký kraj


ADRESA

Karlovice 511 01
Sedmihorky 72


GPS souřadnice​

50.5595283N
15.1875411E


Kam do kempu


Kemp Sedmihorky


AutoKemp Sedmihorky


AutoCamp Sedmihorky


Kam do kempu


Karavan kemp Valek


Kam do kempu, Kemp Sedmihorky, AutoKemp Sedmihorky, AutoCamp Sedmihorky.


Kemp Sedmihorky

Reklama

Mohlo by se vám líbit