Kemp Stará Živohošť

Kemp Stará Živohošť

Tipy: KAM DO PŘÍRODY
Publikováno: Poslední aktualizace

Kemp Stará Živohošť je vhodná pro rodiny s dětmi, rodinné rekreace, školní výlety, nebo firemní akce. Součástí areálu jsou sportovní a společenské komplexy, restaurace se zahrádkou, velký bazén se slanou vodou. Rekreační středisko Stará Živohošť má příjemnou atmosféru, která umožní báječnou relaxaci a odpočinek.

Více informací:

Na co se můžete těšit

Čtyři profesionální bowlingové dráhy s UV osvětlením, Profesionální squashový kurt s úpravou i pro wallyball, Laserová střelnice, Úniková hra, Multifunkční kurt s umělým povrchem (tenis, nohejbal, volejbal), Kulečník pool, Spinning, Běžecký trenažér, Posilovna, Tělocvična, Venkovní hřiště plážový volejbal, Venkovní hřiště nohejbal, Dětské hřiště, Kroket, Stolní tenis, Petanque, Stolní fotbal, Velký bazén se slanou vodou, Dětský bazén, Jídelna, Půjčovna kol – 6 ks, Půjčovna 5 lodí a 1 šlapadla u vlastního mola, Paddleboard 3ks, Karaoke, Diskotéka, Promítání filmů pro děti, Skákací hrad, trampolína, Restaurace.

Jak se dostat na Starou Živohošť

Automobilem:
Z obce Chotilsko pojedete po silnici č. 114 a cca po 300m za osadou Lipí odbočíte doprava směr Stará Živohošť. Po hlavní dojedete až do kempu.

Autobusem:
Autobusová zastávka Chotilsko, Živohošť je v bezprostřední blízkosti rekreačního střediska. Autobusové spojení je možné jen ve všední dny a s přestupem v obci Chotilsko nebo Novy Knín.

Lodní dopravou:
Od července do konce srpna zajíždí i pravidelná lodní doprava. Parník zastavuje jen pár metrů od mola a do rekreačního komplexu je to cca 200m příjemné cesty lesíkem.

Kemp Stará Živohošť
Kemp Stará Živohošť

INFORMACE

Webová stránka

Ceník / Vstupné

———-

Otevírací doba

1.4. – 31.10.

Adresa

Chotilsko 262 03
Stará Živohošť

GPS souřadnice

49.7579953N
14.4228603E

Stará Živohošť kemp, Stará Živohošť Mapa, Živohošť kemp, Kemp Stará Živohošť, Rekreační středisko Stará Živohošť.

Živohošť kemp

Stará Živohošť kemp

Stará Živohošť Mapa

Kemp Stará Živohošť

Rekreační středisko Stará Živohošť

Stará Živohošť kemp, Stará Živohošť Mapa, Živohošť kemp, Kemp Stará Živohošť, Rekreační středisko Stará Živohošť.

Reklama

Mohlo by se vám líbit