Kemp Stará Živohošť

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Kemp Stará Živohošť je vhodná pro rodiny s dětmi, rodinné rekreace, školní výlety, nebo firemní akce. Součástí areálu jsou sportovní a společenské komplexy, restaurace se zahrádkou, velký bazén se slanou vodou. Rekreační středisko Stará Živohošť má příjemnou atmosféru, která umožní báječnou relaxaci a odpočinek.

Na co se můžete těšit

Čtyři profesionální bowlingové dráhy s UV osvětlením, Profesionální squashový kurt s úpravou i pro wallyball, Laserová střelnice, Úniková hra, Multifunkční kurt s umělým povrchem (tenis, nohejbal, volejbal), Kulečník pool, Spinning, Běžecký trenažér, Posilovna, Tělocvična, Venkovní hřiště plážový volejbal, Venkovní hřiště nohejbal, Dětské hřiště, Kroket, Stolní tenis, Petanque, Stolní fotbal, Velký bazén se slanou vodou, Dětský bazén, Jídelna, Půjčovna kol – 6 ks, Půjčovna 5 lodí a 1 šlapadla u vlastního mola, Paddleboard 3ks, Karaoke, Diskotéka, Promítání filmů pro děti, Skákací hrad, trampolína, Restaurace.

Jak se dostat na Starou Živohošť

Automobilem:
Z obce Chotilsko pojedete po silnici č. 114 a cca po 300m za osadou Lipí odbočíte doprava směr Stará Živohošť. Po hlavní dojedete až do kempu.

Autobusem:
Autobusová zastávka Chotilsko, Živohošť je v bezprostřední blízkosti rekreačního střediska. Autobusové spojení je možné jen ve všední dny a s přestupem v obci Chotilsko nebo Novy Knín.

Lodní dopravou:
Od července do konce srpna zajíždí i pravidelná lodní doprava. Parník zastavuje jen pár metrů od mola a do rekreačního komplexu je to cca 200m příjemné cesty lesíkem.


Webová stránka​

www.starazivohost.cz


Ceník / Vstupné​

od 350 Kč


Otevírací doba​

od dubna do říjen

Kemp Stará Živohošť
Kemp Stará Živohošť

Video:​ Kemp Stará Živohošť

Stará Živohošť

KRAJ

Středočeský kraj


ADRESA

Chotilsko 262 03
Stará Živohošť


GPS souřadnice​

49.7579953N
14.4228603E


Živohošť kemp


Stará Živohošť kemp


Stará Živohošť Mapa


Kemp Stará Živohošť


Rekreační středisko Stará Živohošť


Kam do kempu


Kemp u Bořka


Kemp Sedmihorky


Karavan kemp Valek


Autocamping Rozkoš


Stará Živohošť kemp, Stará Živohošť Mapa, Živohošť kemp, Kemp Stará Živohošť, Rekreační středisko Stará Živohošť.


Kemp Stará Živohošť

Reklama

Mohlo by se vám líbit