Kemp u Bořka a penzion

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Kemp u Bořka a penzion najdete u břehu řeky Sázavy a je předurčen k aktivnímu odpočinku, dovolené a rekreaci. A to nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro vodáky, cyklisty, turisty a rybáře. Ubytování je možné v kempu, v chatkách tak i v pokojích.

Kemp nabízí

Místo nabízí nepřeberné možnosti outdoorových aktivit pro jednotlivce i kolektivy, jako cyklistika, pěší turistika, orientační běhy, nízká lana, lezení po skalách, aktivity ve vodě, kanoe, rafty, nohejbal, volejbal, apod.

Restaurace v kempu

Hosté venkovní restaurace se zahrádkou jistě uvítají krásný výhled na řeku Sázavu. Vybrat si můžete z řady alkoholických i nealkoholických nápojů a po namáhavé cestě na kole, lodí nebo pěšky se můžete osvěžit dobrým točeným pivem nebo točenou kofolou. Už z dálky Vás přiláká vůně specialit na grilu, které musíte ochutnat.

Ubytování v kempu u Bořka

Ubytování na řece Sázava v kempu u Bořka! Na přilehlé louce přímo u břehu Sázavy se můžete ubytovat ve vlastních stanech. Výborné nejen pro vodáky. Kotviště, ubytování i občerstvení v jednom – s teplou vodou.

POKOJE
Ubytování až pro cca 50 osob na pokojích u řeky Sázavy. 7 pokojů je vybaveno vlastním sociálním zařízením. Další 4 pokoje mají společné sociální zařízení. Pokoje jsou po 2 až 6 osobách.

CHATKY
Přímo u řeky Sázavy se můžete ubytovat v některé z našich 10 chatek.
Chatky jsou malé, jednoduché a útulné. Chatky prošly v posledních letech rozsáhlou rekonstrukcí. Ve spodní části chatky jsou 2 klasické postele a v podkroví bylo vybudováno patro na spaní, kde se vyspí až další 3 osoby. Chatky nemají kuchyňku. Vaření je možné pouze na vlastním plynovém vařiči před chatkou nebo můžete využít služeb naší venkovní restaurace. Chatky nejsou vybaveny lůžkovinami. Vezměte si sebou vlastní spacák nebo lůžkoviny (deku, polštář, povlečení).

Zařízení a veškerá vybavenost

Zařízení a veškerá vybavenost je z masivního dřeva, každá ubytovací jednotka má své sociální zařízení, předsíň a pokoj. K dispozici máte i dětskou postýlku. Součástí ubytování je i jídelna, kde naleznete drobné občerstvení a nápoje, čehož můžete využívat po celý den i večer.


Webová stránka​

www.ubytovani-sazava.cz


Ceník / Vstupné​

od 50 Kč


Otevírací doba​

celoročně

Kemp u Bořka a penzion
Kemp u Bořka a penzion

KRAJ

Středočeský kraj


ADRESA

Pod Duby
Poddubí, 251 65 Kaliště


GPS souřadnice​

49.8846511N
14.7443572E


Kemp u Bořka


Penzion u Bořka


Ubytování na řece Sázava


Vodácký kemp u Bořka


Kemp u Bořka Poddubí na Sázavě


Kam do kempu


Koupaliště v Praze


Kemp Sedmihorky


Autocamping Rozkoš


Kemp u Bořka Poddubí na Sázavě, Vodácký kemp u Bořka.


Kemp u Bořka a penzion

Reklama

Mohlo by se vám líbit