Kemp Vltava Všeměry

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Kemp Vltava Všeměry nabízí příjemné prostředí v přírodě, půjčovnu lodí a zajištění dopravy, vybavení i posádky. V areálu najdete hlavní restauraci s domácí kuchyní a dva venkovní bary pro příznivce osvěžujících nápojů. Kemp poskytujeme ubytování ve stanech, v chatkách, nově v apartmánech, nebo pod širým nebem.

Půjčovna lodí

Půjčovna lodí Vltava nabízí vodákům půjčení lodí, raftů včetně veškerého vodáckého vybavení. Rádi poskytnou dopravu veškerého vybavení a zajistí dopravu vodácké posádky. V kempu Vltava se o poskytování lodí, raftů a vybavení stará pan David Zahradník a tak ho neváhejte kontaktovat a rezervujte si loďku přímo u něj na tel. čísle 420 606 879 996

Kemp Všeměry nabízí

Kemp Všeměry nabízí především přátelské prostředí v přírodě, ochotný personál, půjčovnu lodí a zajištění dopravy vybavení i posádky. V areálu najdete hlavní restauraci s domácí kuchyní a dva venkovní bary pro příznivce osvěžujících nápojů a tak se u nás nemusíte obávat příliš dlouhého čekání na svou objednávku. Poskytujeme ubytování ve stanech, v chatkách, nově v apartmánech či pod širým nebem. V areálu lze stanovat na vyhraničeném místě ke stanování. O místech určeným pro stanování se informujte na recepci kempu.

Areál kempu nabízí

Areál kempu nabízí i mimo vodácké aktivity jako multifunkční hřiště, vzduchovou trampolínu, velké hřiště se skluzavkami pro děti od 3let, klubovnu pro dospělé, klubovnu pro nejmenší, předem připravené ohniště pro opékání buřtů a tak si na své přijdou rodiny s dětmi, školy, větší skupiny i jednotlivci milující klid v přírodě. Po celém areálu se nacházejí vyhraničené ohniště pro opékání buřtů. O dřevo si řekněte na recepci kempu, je vždy připravené.


Webová stránka​

www.kempvltava.cz


Ceník / Vstupné​

od 100 Kč


Otevírací doba​

Recepce
od 8:00 do 16:00

Kemp Vltava
Kemp Vltava

Pokračovat ve čtení:​

Kemp se nachází

Kemp se nachází v Jižních Čechách na pravém břehu řeky Vltavy a je jemně zasazen do okolní přírody a tak řekou z jedné a lemovaný lesem z druhé strany tvoří příjemné a klidné prostředí nejen pro vodácké turisty. Poloha kempu nabízí nejen sjíždění řeky Vltavy, ale i výlety na kole či autem do nedalekých měst jako jsou například Český Krumlov, Rožmberk nad Vltavou, Vyšší Brod či přehrada Lipno.

Areál

Areál kempu nabízí multifunkční hřiště, na kterém si můžete zahrát fotbal, volejbal, tenis aj. Pro odemknutí a vybavení si řekněte na recepci kempu. Dále je k dispozici dětské hřiště, vzduchová trampolína.

Sprchy včetně toalet v kempu jsou otevřeny 24h denně. Pro spuštění sprch je nutné mít nabitý čipový žeton, který si zakoupíte vratnou zálohou na recepci kempu.

Parkování v areálu je placené. Parkovat lze na předem určených místech, které vám určí personál na recepci. Celý areál je hlídaný kamerovým systémem 24h denně.

Vaši čtyřnozí parťáci jsou v kempu vítáni. Mějte vždy u sebe jejich vodítko, očkovací průkaz a nenechte je volně se pohybovat po areálu. K dispozici je i kotec určený pro umístění psa po dobu nezbytně nutnou/ ne však po celý den.

V okolí kempu

V okolí kempu je spousta krásných míst k navštívení, například: Český Krumlov – 12 km, Hrad Rožmberk – 13 km, Vyšší Brod – 17 km, Přehrada Lipno – 26 km.


Kemp Vltava, Půjčovna lodí Vltava, Kemp Vltava Všeměry, Kemp Vltava Český Krumlov.


KRAJ

Jihočeský kraj


ADRESA

Přídolí 381 01
Všeměry


GPS souřadnice​

48.7372361N
14.3283492E


Kempy Vltava


Půjčovna lodí Vltava


Kemp Vltava Všeměry


Kemp Vltava Český Krumlov


Kam do kempu


Kemp Stará Živohošť


Autocamping Rozkoš


Kemp u Bořka a penzion


Půjčovna lodí Vltava, Kemp Vltava Všeměry, Kemp Vltava Český Krumlov.


Kemp Vltava

Reklama

Mohlo by se vám líbit