Kemp Vranovská pláž

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Kemp Vranovská pláž nabízí skvělé místo pro letní rodinnou dovolenou s dětmi. Můžete se těšit na dětské hřiště, půjčovnu loděk, víceúčelová hřiště, tobogán s brouzdalištěm, aquazorbingové míče, bumperbalové míče, nafukovací vodní skluzavku a mnoho dalšího.

Na co se můžete těšit

Dětské hřiště, Půjčovnu loděk, Víceúčelová hřiště, Tobogán s brouzdalištěm, Aquazorbingové míče, Bumperbalové míče, Nafukovací vodní skluzavka, Hřiště pro vodní fotbal, Elektrická kola, Skútry, Animační programy, Dětská herna, Lanový park, Houpačka Vranov, Půjčovna Vranov, Loutkové divadlo, mVýtvarná dílnička, Letní kino, Swing jump, Pláž s mečem a ohněm, Zumba s Jájou, Kašpárkovo loutkové představení, Hudební a taneční večery, Výtvarné odpoledne, Noční stezka odvahy, Večerní opékání špekáčků s kytarou, Spousta her a soutěží, Vodní šlapadla, Elektrolodě pro 4 osoby, Elektroskútry, Elektrokola, Veslice, Kanoe, Kajaky, Windsurfing, Horská kola, Dětská maxi trampolína, A mnoho dalšího.

Penziony GAUDEO

Vybrat si můžete některé ze 12 mezonetových čtyřlůžkových pokojů a 20 apartmánů se dvěma lůžky. Čtyři apartmány jsou uzpůsobeny zcela bezbariérově. Pokoje jsou plně vybaveny.

Vybavení:
2 nebo 4 lůžka s možností přistýlky, Lůžkoviny s povlečením, Skříň, stolek, židle, TV, SAT, Připojení k internetu, Plně vybavený kuchyňský kout, Dětská postýlka a vanička zdarma.

Apartmánová chata U Mostu

Chata je ideálně umístěná pro všechny, kdo chce z terasy „skákat přímo do vody“. Chata nabízí veškerý komfort – dva oddělené pokoje, plně zařízenou kuchyňku, TV, sprchu, WC, a dostatečně velkou venkovní terasu se zahradním nábytkem.

Vybavení:
4 lůžka s možností dvou přistýlek, Lůžkoviny s povlečením, Skříň, stolek, židle, TV, Přímotop, Plně vybavená kuchyně, Terasa s výhledem na přehradu se zahradním nábytkem, WC, sprcha, Dětská postýlka a vanička zdarma.


Webová stránka​

www.vranovska-plaz.cz


Ceník / Vstupné​

od 50 Kč


Otevírací doba​

od dubna do září

Kemp Vranovská pláž 2020
Kemp Vranovská pláž

Pokračovat ve čtení:​

Ubytování v chatkách

V chatových osadách jsou pro Vás zajištěny kuchyňky s možností vlastního vaření. Kuchyňky jsou vybaveny plynovými sporáky, zásuvkami na 220V a nádobím. Společná WC a sprchy jsou vzdálené pouhých několik desítek metrů. Kromě bohaté nabídky občerstvení a nápojů v restauracích a stáncích kempu Vranovská pláž jsou pro Vás k dispozici celých 24 hodin samoobslužné automaty s bagetami, cukrovinkami a teplými i chlazenými nápoji. Abyste si mohli ubytování v chatkách užít se vším, co k tomu patří, v chatových osadách jsou rozmístěna veřejná ohniště s posezením.

Chatová osada U Tobogánu

Romantická chatová osada, umístěná pouhých několik desítek metrů od hlavní vranovské pláže. V těsné blízkosti osady stojí náš tobogán, oblíbená atrakce rozdováděných dětí. Chatová osada U Tobogánu je skvělé místo pro dovolenou s dětmi. Chatky jsou hojně využívány také hosty, jejichž cílem je aktivní dovolená. K dispozici je 15 chatek.

Vybavení:
2–4 lůžka, Lůžkoviny s povlečením, Skříň, stolek, židle, Zásuvka na 220V, Lednička, WC a sprchy společné v areálu.

Mobilheimy (bungalovy)

Luxusní mobilheimy jsou dokonale připraveny na horké letní dny. V době, kdy se ostatní budou potit, Vás před nepříjemným vedrem bezpečně uchrání Vaše soukromá klimatizace. Pokud dostanete chuť na příjemné soukromé posezení, udělejte si pohodlí na rozlehlé kryté terase a vytáhněte si z lednice s mrazáčkem příjemně vychlazený drink nebo zmrzlinu.

Penzion Na Stráni

Penzion s balkony s hezkým výhledem na vodu a dvanácti dvou-lůžkovými pokoji s možností přistýlky. Výborná volba nejen pro dovolenou ve dvou nebo rodinnou dovolenou, ale také pro větší skupiny lidí, kteří chtějí být ubytováni společně na jednom místě.

Vybavení:
2 lůžka s možností přistýlky, Lůžkoviny s povlečením, Skříň, stolek, židle, TV, Wi-Fi Internet, Přímotop, Plně vybavená kuchyně, Balkon s výhledem na přehradu, WC, sprcha, Dětská postýlka a vanička zdarma k zapůjčení.

Stany karavany

V kempu Vranovská pláž je Vám k dispozici 300 stanových míst a 60 míst pro karavany, vždy s možností využití elektrické přípojky a některé i s přípojkou vody. Pro parkování osobních vozidel jsou vyhrazeny speciální prostory. Uprostřed areálu kempu se nachází nově postavená bezbariérová budova se sprchami, WC a kuchyňkami.

Chatová osada Sobotín

Ubytování v těchto chatkách je vhodné i pro rodiny s velmi malými dětmi. Celá osada je oplocená, abyste si nemuseli dělat starosti o bezpečí svých ratolestí. Přímo v osadě je pro Vaše děti k dispozici dětská herna, kde se mohou do sytosti vyřádit, u chatek najdete pískoviště.

Vybavení:
2x poschoďové palandy, Lůžkoviny s povlečením, Skříň, stolek, židle, Zásuvka na 220V, Lednice s mrazákem, WC a sprchy společné v areálu.

Chaty Trumf

Chaty jsou uzpůsobeny pro rodiny s dětmi. Každá chata má svoji prostornou venkovní zastřešenou terasu. Každá chata nabízí 4 lůžka s poschoďovými palandami.

Vybavení:
2x poschoďové palandy, Lůžkoviny s povlečením, Skříň, stolek, židle, Zásuvka na 220V, Lednička, Zastřešená terasa, WC a sprchy společné v areálu.

Video:​ Kemp Vranovská pláž

Camping Vranovská pláž

KRAJ

Jihomoravský kraj


ADRESA

671 02 Štítary


GPS souřadnice​

48.9140664N
15.8146953E


Vranovská pláž psi


Vranovská pláž kemp


Kemp Vranovská pláž


Vranovská pláž mapa


Vranovská přehrada kemp


Kam do kempu


Autokemp U letadla


Vranovská pláž psi, Vranovská pláž kemp, Kemp Vranovská pláž, Vranovská pláž mapa, Vranovská přehrada kemp.


Kemp Vranovská pláž

Reklama

Mohlo by se vám líbit