Kemp

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Kemp a autokempy v ČR. Hledáte chatičky, místo pro stan nebo karavan? V seznamu níže najdete tipy kam do kempu, ale bohužel se nám tam nevejdou všechny tipy na kempy, proto doporučujeme kliknout v menu na TIPY KAM NA VÝLETY.


Kemp u Bořka

Kemp u Bořka

Kemp u Bořka najdete u břehu řeky Sázavy a je předurčen k aktivnímu odpočinku, dovolené a rekreaci. A to nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro vodáky, cyklisty, turisty a rybáře. Ubytování je možné v kempu, v chatkách tak i v pokojích.


Kemp Fousek

Kemp Fousek

Kemp Fousek s restaurací a nadstandardně vybavených chatiček je ideálním místem pro rodinnou dovolenou a výchozím bodem pro návštěvu přírodních i kulturních památek po širokém okolí.


Kemp Olšina Lipno

Kemp Olšina Lipno

Kemp Olšina Lipno je určen především pro rodinnou dovolenou, není vhodný pro hlučné hosty, skupinové oslavy, apod. Camping Olšina se nachází na břehu přehrady Lipno v těsné blízkosti obce Černá v Pošumaví v Jižních Čechách.


Kemp Vranovská pláž

Kemp Vranovská pláž 2020

Kemp Vranovská pláž nabízí skvělé místo pro letní rodinnou dovolenou s dětmi. Můžete se těšit na dětské hřiště, půjčovnu loděk, víceúčelová hřiště, tobogán s brouzdalištěm, aquazorbingové míče, bumperbalové míče, nafukovací vodní skluzavku a mnoho dalšího.


Camping Lipno Modřín

Camping Lipno Modřín

Camping Lipno Modřín nabízí ubytování v netradičních i tradičních typech ubytování, jako například v nefalšovaných jurtách. Kemp Lipno Modřín je díky své poloze a kapacitě vhodný pro rodiny s dětmi.


Máchovo jezero kemp Klůček

Máchovo jezero kemp

Máchovo jezero kemp Klůček nabízí možnost na chvíli vyměnit rušné město za romantický klid přímo v srdci borového lesa. Těžko najdete přírodní kemp s tak ideální polohou.


Autocamp Jenišov na Lipně

Autocamp Jenišov na Lipně

Autocamp Jenišov na Lipně je zaměřen na poklidné hosty, rodiny s dětmi, kteří si chtějí odpočinout a poznat krásnou přírodu v okolí Lipna. Kemp Jenišov nabízí písčitou i travnatou pláž s pozvolným vstupem do vody.


Safari Kemp ZOO Dvůr Králové

Safari Kemp ZOO Dvůr Králové nad Labem

Safari Kemp ZOO Dvůr Králové nad Labem nabízí luxusní stany v africkém stylu, v blízkosti výběhu afrických zvířat. Který vám kromě komfortního ubytování nabízí možnost mít africkou přírodu na dosah.


Camping Resort Frymburk na Lipně

Camping Resort Frymburk na Lipně

Camping Resort Frymburk je rodinný kemp na břehu Lipenského jezera u vesničky Frymburk. V areálu jsou k dispozici karavanová místa s elektrickými přípojkami a stany lze mít na terasách.


Kemp u Kukačků a Penzion DaJa

Kemp u Kukačků a Penzion DaJa na Lipně

Kemp u Kukačků a Penzion DaJa nabízí koupání v Lipenském jezeře, možnost rybaření, bohatou síť cyklostezek a krásnou procházku v šumavské krajině.


Kemp, Kempy ČR, Autokemp, Letní kemp, Autokempy ČR.


Kemp a autokempy v ČR
Kemp

Kemp


Kempy ČR


Autokemp


Letní kemp


Autokempy ČR


Pinterest


Kam do kempu


Tipy kam na výlety


Kemp, Kempy ČR, Autokemp, Letní kemp, Autokempy ČR.


Kemp

Reklama

Mohlo by se vám líbit