Kempy Střední Čechy

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Kempy Střední Čechy nabízí nejlepší kempy ve Středočeském kraji. Seznam kempů: Karavan kemp Valek, Kemp Stará Živohošť, Resort Beach Nová Živohošť, Kemp Nová Živohošť, Autokemp Ždáň, Autokemp Skalice, Autokemp Nová Rabyně, Lesní tábořiště Nebřich, Kemp Ostrov, Autokemp Karlštejn, Kemp Popelíky na Orlíku, Kemp Cholín na Vltavě, Kemp Maják Slapy na Vltavě.

Seznam: Kempy Střední Čechy

Kemp Ostrov

Kemp Ostrov se nachází v klidném a tichém prostředí uprostřed zeleně, poskytuje dobré podmínky pro koupání v řece, rybaření a vodní sporty.

Autokemp Karlštejn

Autokemp Karlštejn se nachází hned u řeky Berounky, asi 1.5 km od hradu Karlštejn. Kemp Karlštejn a jeho okolí nabízí mnoho sportovních aktivit.

Autokemp Ždáň

Autokemp Ždáň nabízí písečnou pláž, která se mírně svažuje do vody, ideální pro rodiny s malými dětmi.

Autokemp Skalice

Autokemp Skalice nabízí ubytování v chatičkách, garsonkách, apartmánech, v karavanu a ve stanu. Kolem kempu Skalice prochází mnoho turistických tras a cyklotras.

Kemp Cholín na Vltavě

Kemp Cholín na Vltavě Vám nabízí travnatou pláž s mělkým a pozvolným vstupem do vody.

Kemp Popelíky na Orlíku

Kemp Popelíky na Orlíku leží hned u přehradní hráze Orlického jezera. Můžete se těšit na písečnou pláž s pozvolným přístupem do vody.

Lesní tábořiště Nebřich

Lesní tábořiště Nebřich nabízí stanovací místa v lesním prostředí volně rozmístěna mezi stromy a proto jsou místa velmi rozmanitá.

Karavan kemp Valek

Karavan kemp Valek je rozsáhlý areál pro sto a více karavanů, ideální místo pro strávení klidné dovolené.

Kemp Nová Živohošť

Kemp Nová Živohošť Vám nabídne skvělé místo na dovolenou, k relaxaci a odpočinku. Kemp je ideálním místem na Slapech

Kemp Stará Živohošť

Kemp Stará Živohošť je vhodná pro rodiny s dětmi, rodinné rekreace, školní výlety, nebo firemní akce. Součástí areálu jsou sportovní a společenské komplexy

Autokemp Nová Rabyně

Autokemp Nová Rabyně nabízí motorové gondoly, šlapadla, pro malé děti je zde kolotoč a prolézačky. Ale také je zde k dispozici plážový volejbal, ping-pongové stoly

Resort Beach Nová Živohošť

Resort Beach Nová Živohošť nabízí rodinnou dovolenou na Slapech. Klidné prostředí s vzrostlými stromy tvoří příjemnou atmosféru, která slouží k relaxaci a odpočinku.

Kemp Maják Slapy na Vltavě

Kemp Maják Slapy na Vltavě nabízí ideální místo pro relaxaci a odpočinek, ale také pro aktivní dovolenou. Možnost ubytování pro 50 osob ve 12 čtyřlůžkových chatkách.

Kempy Střední Čechy, Autokempy Středočeský kraj, Kempy ve Středočeském kraji, Nejlepší kempy Střední Čechy, Střední Čechy kempy.

Kempy Střední Čechy, Autokempy Středočeský kraj, Kempy ve Středočeském kraji, Nejlepší kempy Střední Čechy, Střední Čechy kempy.

Střední Čechy kempy

Kempy Střední Čechy

Autokempy Středočeský kraj

Kempy ve Středočeském kraji

Nejlepší kempy Střední Čechy

Kempy Střední Čechy, Autokempy Středočeský kraj, Kempy ve Středočeském kraji, Nejlepší kempy Střední Čechy, Střední Čechy kempy.

Mohlo by se vám líbit

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Souhlasím : číst více