Kempy v ČR

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Kempy v ČR jsou skvělým místem především pro rodinnou dovolenou, relaxaci a odpočinek. Jestli hledáte letní kempy, kam do chatky, nebo levné chatky, doporučujeme použít tlačítko Kam do kempu dole pod příspěvkem. Dovolená v kempu, v chatkách, v karavanu a ve stanu.


Kemp Maják

Kemp Maják Slapy na Vltavě chatičky

Kemp Maják nabízí ideální místo pro relaxaci a odpočinek, ale také pro aktivní dovolenou. Možnost ubytování pro 50 osob ve 12 čtyřlůžkových chatkách.


Kemp Olšina Lipno

Kemp Olšina Lipno

Kemp Olšina Lipno je určen především pro rodinnou dovolenou, není vhodný pro hlučné hosty, skupinové oslavy, apod.


Autokemp Karlštejn

Autokemp Karlštejn

Autokemp Karlštejn se nachází hned u řeky Berounky, asi 1.5 km od hradu Karlštejn. Kemp Karlštejn a jeho okolí nabízí mnoho sportovních aktivit.


Kemp Vranovská pláž

Kemp Vranovská pláž 2020

Kemp Vranovská pláž nabízí skvělé místo pro letní rodinnou dovolenou s dětmi. Můžete se těšit na dětské hřiště, půjčovnu loděk, víceúčelová hřiště, tobogán s brouzdalištěm


Kemp Cholín na Vltavě

Kemp Cholín na Vltavě

Kemp Cholín na Vltavě Vám nabízí travnatou pláž s mělkým a pozvolným vstupem do vody. Kemp na Slapech je vhodný pro milovníky přírodního koupání, houbaření, rybaření


Camping Lipno Modřín

Camping Lipno Modřín

Camping Lipno Modřín nabízí ubytování v netradičních i tradičních typech ubytování, jako například v nefalšovaných jurtách.


Kemp Popelíky na Orlíku

Kemp Popelíky na Orlíku 2021

Kemp Popelíky na Orlíku leží hned u přehradní hráze Orlického jezera. Můžete se těšit na písečnou pláž s pozvolným přístupem do vody.


Autocamp Jenišov na Lipně

Autocamp Jenišov na Lipně

Autocamp Jenišov na Lipně je zaměřen na poklidné hosty, rodiny s dětmi, kteří si chtějí odpočinout a poznat krásnou přírodu v okolí Lipna.


Kemp u Kukačků a Penzion DaJa

Kemp u Kukačků a Penzion DaJa na Lipně

Kemp u Kukačků nabízí koupání v Lipenském jezeře, možnost rybaření, bohatou síť cyklostezek a krásnou procházku v šumavské krajině. Sběratelé hub, borůvek a malin by si neměli doma zapomenout své košíky!


Camping Resort Frymburk na Lipně

Camping Resort Frymburk na Lipně

Camping Resort Frymburk je rodinný kemp na břehu Lipenského jezera u vesničky Frymburk. V areálu jsou k dispozici karavanová místa s elektrickými přípojkami a stany lze mít na terasách.


Kempy v ČR, Letní kempy, Kam do chatky, Dovolená v kempu, Levné chatky v kempu.


Hukvaldy
Hukvaldy

Kempy v ČR


Letní kempy


Kam do chatky


Dovolená v kempu


Levné chatky v kempu


Pinterest


Kam do kempu


Tipy kam na výlety


Kempy v ČR, Letní kempy, Kam do chatky, Dovolená v kempu, Levné chatky v kempu.


Tipy kam na výlet

Reklama

Mohlo by se vám líbit