Kniha Drony Komplexní průvodce

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Kniha Drony Komplexní průvodce nabízí podrobné návody ke všemu, co potřebujete vědět, abyste dron dostali do vzduchu, vytvořili neodolatelné záběry a zároveň nikoho neohrozili. Ať už má jít o výběr prvního drona, tipy, jak s ním létat, nebo rady ohledně pořizování a editace záznamů, na nás se můžete spolehnout. Těm pokročilejším pomůžeme posunout se dál díky návodům, jak získat licenci a stát se profíkem, jak začít s dronem závodit nebo jak si vyrobit vlastní model doma na koleni. Tak neváhejte otočit na další stránku a pustit se do parádních droních dobrodružství.

Drony

Drony jsou dnes dostupné v pomalu neomezené škále tvarů a velikostí a může si je dovolit prakticky každý. To je určitě dobrá zpráva, i když zorientovat se v téhle oblasti se může úplnému nováčkovi zdát jako nadlidský úkol. Kolik za drona utratit? Jaký typ si pořídit? Jak se s ním vlastně lítá? Jaké fotografické a filmařské dovednosti člověk potřebuje, aby vytvořil nějaký smysluplný obsah? A pak ještě pár ryze praktických věcí, i když chcete mít dron jen jako koníčka: kdy a kde je jeho použití bezpečné a legální?

Kniha Drony Komplexní průvodce
Kniha Drony Komplexní průvodce

Kniha Drony


Drony Komplexní průvodce​


Kniha Drony Komplexní průvodce​


Knihy


Tipy co dělat doma


Kniha Drony Komplexní průvodce


Tipy co dělat doma

📖Kniha Drony Komplexní průvodce – 2022 – Kam do přírody
Kniha Drony Komplexni pruvodce

Kniha Drony Komplexní průvodce nabízí podrobné návody ke všemu, co potřebujete vědět, abyste dron dostali do vzduchu, vytvořili

URL: https://www.alza.cz/media/drony-komplexni-pruvodce-d6110261.htm?IDP=12086

Autor: Omega Publishing Group

Hodnocení redakce:
5
Reklama

Mohlo by se vám líbit