Koupaliště Flošna

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Koupaliště Flošna nabízí příjemné koupání pro rodiny s dětmi. Ke slunění slouží nejen travnatá plocha, ale i venkovní terasy s dřevěnými lehátky a slunečníky (zdarma). Stromy v letním období zajišťují potřebný stín.

Bazény

Lidé každého věku a různých plaveckých schopností mohou využít 3 nerezové bazény. Plavecký bazén o délce 50m, rekreační bazén s atrakcemi a divokou řekou a dětský bazén se skluzavkou.

Pro děti

Vedle dětského bazénu je umístěn dětský koutek pro nejmenší návštěvníky letního koupaliště. Kde jsou připraveny lavičky, prolézačky, houpací atrakce.

Na co se můžete těšit

Bazény, Skluzavka Jump, Tobogány, Dětský bazén, Dětský koutek, Vodní atrakce, Prolézačky, Houpací atrakce, Malá tělocvična se skluzavkou, Plážový volejbal, Squash, Fitness, Aquazorbing, Cvičení zumby, Aqua-aerobic, Dva kurty na plážové sporty, Bowling, Restaurace, Bufetu na terase.


Webová stránka​

www.zamek-doudleby.cz


Ceník / Vstupné​

od 50 Kč


Otevírací doba​

od dubna do září

Koupaliště Flošna
Koupaliště Flošna

Pokračovat ve čtení:​

Tobogány

Tobogány patří neodmyslitelně k vybavenosti každého pořádného koupaliště. Veškeré atrakce na Koupališti Flošna jsou zdarma.

Koupaliště Flošna

Koupaliště se nachází v bezprostředním dosahu MHD, k dispozici je i velké bezplatné parkoviště. K úschově cenností slouží trezory umístěné na koupališti. Pro jízdní kola jsou připraveny bezpečnostní stojany. Pro imobilní návštěvníky je zajištěn bezbariérový vstup do objektu.

Video:​


KRAJ

Královéhradecký kraj


ADRESA

Hradec Králové 500 09
Malšovická 779/2


GPS souřadnice​

50.2052078N
15.8422622E


Bazén Flošna


Flošna bazén


Noční koupání


Flošna koupaliště


Koupaliště Flošna


Kam k vodě


Kemp Sedmihorky


Bazén Flošna, Noční koupání, Flošna koupaliště, Flošna bazén.


Tipy kam na výlet

Mohlo by se vám líbit