#kulturažije Česká kultura žije

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

#kulturažije Česká kultura žije i v karanténě! Jedinečný festival živých vysílání z české kultury. Těšit se můžete na koncerty oblíbených kapel, divadelní představení i přednášky. Kvůli koronaviru musela zrušit program řada kulturních institucí a subjektů. Ztráty pro ně mohou být likvidační. Proto se donio.cz spojilo s Internetovou televizí MALL.TV a společně vymysleli způsob, jak je podpořit.

Jak to funguje?

Model 1 – přímý přenos na MALL.TV + sbírka na Donio. Na MALL.TV můžete sledovat živé přenosy z koncertů, uměleckých vystoupení i přednášek. Finanční podporu jejich protagonistům vyjádříte jednoduše přímo z domova na našem webu příspěvkem v libovolné výši. Cílem tak je skrze internetové vysílání nejen nabídnout divákovi jedinečný zážitek, ale dát mu možnost podpořit svého oblíbence.

Model 2 – Sbírka na Donio

Sbírky pro vás zakládáme i bez nutnosti realizovat přímý přenos. Sbírky zakládáme zdarma, vždy předáváme 100 % vybrané částky. Nabídka platí i pro různorodé projekty a jednotlivce, kteří se dostali do problémů a rádi by vyzvali svou komunitu, aby je v těžkých časech podpořila.

O pořadu

Režie a střih: Jan Šebek, Jakub Křenek

Kamera: Jan Šebek, Jakub Jurásek, Jakub Křenek

Grafický design: Jan Urbanec

Dramaturgie: Lukáš Záhoř, Vilém Franěk, Milan Kuchynka, Luděk Staněk

PR: Evička Albrechtová

Produkce: Lucie Dřízhalová, Ája Agnerová

Vedoucí výroby: Zdenka Weisová

Šéfproducent: Lukáš Záhoř


KulturaŽije


Kultura žije


Kultura živě


Divadlo online


Česká kultura žije


Na co se podívat


Tipy co dělat doma


KulturaŽije, Kultura živě, Divadlo online, Česká kultura žije.


Tipy na hry pro PS5, PS4, PC, XBOX

Reklama

Mohlo by se vám líbit