Landal Marina Lipno Resort

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Landal Marina Lipno Resort nabízí k pronájmu přes 300 komfortních apartmánů. Ubytování je v různých variantách od menšího studia až po prostorný apartmán s pěti ložnicemi. Milovníci sportů využijí v létě windsurfing, jachting, kiting a v zimním období mají možnost bruslení na Lipenském jezeře nebo lyžování v moderním Skiareálu Lipno.

Ubytování

Dvoulůžkový apartmán, Apartmány s jednou ložnicí, Apartmány se 2 ložnicemi, Apartmány se 3 ložnicemi, Apartmány se 4 ložnicemi, Apartmány s 5 ložnicemi, Bungalovy se 2 ložnicemi.

V parku se nachází

V parku se nachází dětský koutek se širokou nabídkou tvořivých programů, veřejný bazén, sauna, masáže, minigolf, stolní tenis, venkovní posilovna, venkovní dětská hřiště, vzduchová trampolína, hopsárium….nejen proto je Landal Marina Lipno ideálním prostředím pro rodinné pobyty na Lipně.

Milovníci sportů

Milovníci sportů využijí v létě windsurfing, jachting, kiting a v zimním období mají možnost bruslení na Lipenském jezeře nebo lyžování v moderním Skiareálu Lipno, který se nachází pouze 200 m od parku. Běžkaři mají k dispozici 40 km strojově upravovaných tratí pro klasiku i bruslení.


Webová stránka​

www.marina-lipno.cz


Ceník / Vstupné​

od 50 Kč


Otevírací doba​

Recepce
od 9:00 do 18:00

Landal Marina Lipno Resort
Landal Marina Lipno Resort

Pokračovat ve čtení:​

Apartmán

Apartmán je kompletně zařízena a centrálně vytápěna. Obývací pokoj je vybaven satelitní televizí s DVD přehrávačem, gaučem a křesílky s konferenčním stolkem a dále jídelním stolem s židlemi. Otevřená kuchyně s varnou deskou, horkovzdušnou troubou, mikrovlnnou troubou, kávovarem, ledničkou a myčkou nádobí je různě situována podle typu apartmá. Koupelna má vanu se sprchou. Apartmá mají k dispozici vlastní balkón nebo terasu se zahradním nábytkem a uzamykatelný sklep.

Video:​


KRAJ

Jihočeský kraj


ADRESA

Slupečná 310
382 78 Lipno nad Vltavou


GPS souřadnice​

48.6420136N
14.2179775E


Lipno Landal


Lipno Ubytování


Apartmány Lipno


Landal Marina Lipno Mapa


Landal Marina Lipno Resort


Kam k vodě


Kemp u Kukačků a Penzion DaJa


Lipno Landal, Lipno Ubytování, Apartmány Lipno, Landal Marina Lipno Mapa.


Tipy kam na výlet

Reklama

Mohlo by se vám líbit