Landal Marina Lipno Resort

Landal Marina Lipno Resort

Tipy: KAM DO PŘÍRODY
Publikováno: Poslední aktualizace

Landal Marina Lipno Resort nabízí k pronájmu přes 300 komfortních apartmánů. Ubytování je v různých variantách od menšího studia až po prostorný apartmán s pěti ložnicemi. Milovníci sportů využijí v létě windsurfing, jachting, kiting a v zimním období mají možnost bruslení na Lipenském jezeře nebo lyžování v moderním Skiareálu Lipno.

Více informací:

Ubytování

Dvoulůžkový apartmán, Apartmány s jednou ložnicí, Apartmány se 2 ložnicemi, Apartmány se 3 ložnicemi, Apartmány se 4 ložnicemi, Apartmány s 5 ložnicemi, Bungalovy se 2 ložnicemi.

V parku se nachází

V parku se nachází dětský koutek se širokou nabídkou tvořivých programů, veřejný bazén, sauna, masáže, minigolf, stolní tenis, venkovní posilovna, venkovní dětská hřiště, vzduchová trampolína, hopsárium….nejen proto je Landal Marina Lipno ideálním prostředím pro rodinné pobyty na Lipně.

Apartmán

Apartmán je kompletně zařízena a centrálně vytápěna. Obývací pokoj je vybaven satelitní televizí s DVD přehrávačem, gaučem a křesílky s konferenčním stolkem a dále jídelním stolem s židlemi. Otevřená kuchyně s varnou deskou, horkovzdušnou troubou, mikrovlnnou troubou, kávovarem, ledničkou a myčkou nádobí je různě situována podle typu apartmá. Koupelna má vanu se sprchou. Apartmá mají k dispozici vlastní balkón nebo terasu se zahradním nábytkem a uzamykatelný sklep.

Milovníci sportů

Milovníci sportů využijí v létě windsurfing, jachting, kiting a v zimním období mají možnost bruslení na Lipenském jezeře nebo lyžování v moderním Skiareálu Lipno, který se nachází pouze 200 m od parku. Běžkaři mají k dispozici 40 km strojově upravovaných tratí pro klasiku i bruslení.

Landal Marina Lipno Resort

INFORMACE

Webová stránka

Ceník / Vstupné

Otevírací doba

Recepce od 9:00 do 18:00

Region

Jihočeský kraj

Adresa

Slupečná 310
382 78 Lipno nad Vltavou

GPS souřadnice

48.6420136N
14.2179775E

Lipno Landal, Lipno Ubytování, Apartmány Lipno, Landal Marina Lipno Mapa.

Lipno Landal

Lipno Ubytování

Apartmány Lipno

Landal Marina Lipno Mapa

Landal Marina Lipno Resort

Lipno Landal, Lipno Ubytování, Apartmány Lipno, Landal Marina Lipno Mapa.

Reklama

Mohlo by se vám líbit