Laserové mřížky

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Laserové mřížky je nástrojem pro lov duchů, který jasněji detekuje kdy dochází k pohybu a pomáhá definovat fyzické aspekty anomálie. Lasery jsou životně důležitou součástí vybavení pro lov duchů, protože jsou velmi užitečné pro vyšetřovatele paranormálních jevů. Dokážou detekovat pohyb, upozornit na změny prostředí a doplnit video zdůrazněním anomálií, které jsou jinak nepostřehnutelné.

Laser Grid and Tripod

Tento laser vysílá mřížku zelených bodů, která je užitečná pro detekci stínů nebo obecných zrakových poruch během vyšetřování. Umístěte jej před kameru, abyste zachytili potenciální důkazy. Otočením nastavitelné čočky můžete upravit velikost a tvar hvězd. Odpojte čočku a bude fungovat jako vysoce výkonné laserové ukazovátko.

360° Puck Laser

Představte si, že byste mohli zmapovat vše, co jste chtěli vědět o fyzických aspektech ducha nebo jakékoli anomálie všude kolem vás v 360 stupních. Tento nový systém 360 laserové mřížky může sdělit rychlost, rozměry a dokonce pomoci vytvořit 3D model anomálie. S využitím vzoru čárové mřížky tento laserový systém poskytuje více informací než kdykoli předtím.

Light Trigger

Light Trigger je dokonalým pro laserovou mřížku. Funguje jako laserový drát k detekci pohybu nebo světelných anomolií mezi světelným zdrojem a tímto zařízením. Zjistí, upozorní a spočítá počet událostí pro dokumentaci. To je ideální pro použití s ​​„experimentem s baterkou“ pro lov duchů a výzkum paranormálních jevů.

Laser Grid GS1

Laser Grid GS1 pomáhá vizualizovat anomálie, které se vyskytují v místnosti při vyšetřování. To může pomoci při určování rychlosti, rozměrů a dokonce pomůže vytvořit 3D model entity. Zatímco tečky používané jinými produkty jsou užitečné při určování zrakových poruch, linkovaná mřížka je podstatně užitečnější pro přesnější měření.

GS2 Laser Grid System

GS2 Laser Grid System je další evoluce prvního velkého produktu, laserové mřížky GS1 a je nabitá funkcemi. GS2 nyní kombinuje původní laserový mřížkový s řadou přesných senzorů. Navíc je to vše postaveno a navrženo přímo v GhostStop zkušenými vyšetřovateli s vášní pro důkladnou a kvalitní detekci.

Laserové mřížky
Laserové mřížky

Video od: ghost stop

GS2 Laser Grid System for Ghost Hunting

Lovci duchů a Paranormální jevy v ČR

Lovci duchů a Paranormální jevy v ČR

VTPJ se věnuje vyšetřování a dokumentování paranormálních jevů. Pomocí speciálních přístrojů jsou schopni zachytit zvuky a hlasy ze světa záhrobí.


Laserové mřížky


Duchové


Laserové mřížky

Reklama

Mohlo by se vám líbit