Lesní tábořiště Nebřich

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Lesní tábořiště Nebřich nabízí stanovací místa v lesním prostředí volně rozmístěna mezi stromy a proto jsou místa velmi rozmanitá. Najdete zde místa malá i velká, rovinatá i svažitá. Většina míst umožňuje parkování auta přímo u stanu. Pobyt v Lesním tábořišti tak má oproti jiným kempům o něco blíž k táboření ve volné přírodě. Kemp nabízí ubytování v karavanech, nebo můžete přijet s vlastním stanem či karavanem.

Tábořiště je vybaveno

Tábořiště je vybaveno poměrně skromným, avšak čistým sociálním zařízením, které tvoří kromě dostatečného počtu toalet také umývárny s teplou vodou a sprchami, a samozřejmě i venkovní žlaby na mytí nádobí a čerpání pitné vody.

Ubytování v karavanech

Lesní tábořiště Nebřich nabízí pronájem karavanů. Každý karavan nabízí pohodlné spaní pro 4 osoby. Je vybaven kuchyňkou s plynovým vařičem, malou chladničkou a dřezem. Najdete zde i základní nádobí a varnou konvici.

Kemp je ideální pro rodinnou rekreaci

Kemp je ideální pro rodinnou rekreaci, častými návštěvníky jsou také rybáři, cyklisté, potápěči a turisté. Zde nehledejte animační programy ani diskotéky, kemp je vyhledáván pro své autentické a klidné přírodní prostředí.


Webová stránka​

www.lesnitaboriste.cz


Ceník / Vstupné​

od 50 Kč


Otevírací doba​

od května do září

Lesní tábořiště Nebřich
Lesní tábořiště Nebřich

Pokračovat ve čtení:​

Karavany jsou vybaveny

Karavany jsou dále vybaveny elektrickým topením a koupelničkou s umyvadlem. K dispozici je elektřina 230 V pro osvětlení a drobné spotřebiče. Před každým karavanem je malý plácek s ohništěm. Ve stanové předsíni najdete čtyři kempingové židle a skládací stolek.

V kempu dále najdete

V kempu dále najdete kiosek s občerstvením, stůl pro stolní tenis, půjčovnu lodiček a pro děti šplhací věž se skluzavkou a pískoviště. V přilehlé zátoce sídlí také půjčovna obytných lodí Napalubu a v těsném sousedství tábořiště naleznete adrenalinový Lanový park Slapy, který patří k největším v Česku.


KRAJ

Středočeský kraj


ADRESA

Nebřich 33
257 44 Neveklov


GPS souřadnice​

49.7697219N
14.4127778E


Kemp Nebřich


Nebřich Slapy


Nebřich kemp


Lesní tábořiště Nebřich


Tábořiště pro karavany


Kam do kempu


Autokemp Skalice


Kemp Nebřich, Nebřich Slapy, Nebřich kemp, Lesní tábořiště Nebřich, Tábořiště pro karavany.


Lesní tábořiště Nebřich

Reklama

Mohlo by se vám líbit