Like House online ZDARMA

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Like House online ZDARMA můžete sledovat každý všední den nejen 17:15 na televizi Prima, každý díl můžete sledovat na internetu. Zajímá vás Like House aplikace, hlasování a soutěžící? Kdo si myslíte že vyhraje 500 tisíc a kdo dostane nejméně hlasů?


likehouse.cz

Reality show LIKE HOUSE je formát, kde 8 influencerů bude trávit společný čas v jedné vile za přítomnosti kamer, a diváci tak budou mít možnost dívat se pod ruce tvůrcům obsahu a zábavy, které sledují na sociálních sítích stovky tisíc lidí. Každý ze soutěžících bude svou osobností a vystupováním bojovat o přízeň diváků, kteří prostřednictvím hlasování určí vítěze. Aby diváci měli možnost influencery dobře poznat ze všech stránek a pečlivě se rozhodnout, komu dají svůj like, čeká soutěžící celá řada úkolů a výzev.

@likehouse.cz

Už 6. dubna na @primaftv 🥳 @adamkajumi @maru_rosecka @laaduska @t0mi.jpg @datel_marek @barcachvojku @barborastriteska#fyp #likehousecz #protebe

♬ SexyBack – Justin Timberlake ft. Timbaland

Djany (@proste_djany)

Djany má perské kořeny a v České republice žije 12 let. na TikToku pochlubit více než 265 tisíci sledujícími.

@proste_djany

Jan Svěcený (@jenisek_)

Youtuber, který už se řadu let řadí mezi ty nejznámější na tuzemské scéně. Na svém kanále má přes 500 tisíc odběratelů. Proslul zejména svými šílenými pranky. Do LIKE HOUSE se přihlásil, protože, jak sám tvrdí, je doslova pro každou srandu.

@jenisek_

Tomáš Běhounek (@t0mi.jpg)

Český tiktoker a lamač dívčích srdcí. I když je to pohodář, nemístná poznámka ho může snadno vytočit. Tomi je lamač dívčích srdcí, kterému sebevědomí nechybí. I když je to pohodář, nemístná poznámka ho může snadno vznítit. Inspiraci čerpá sám od sebe a při své tvorbě se soustředí zejména na lidské vztahy a vtipy o sexuálním životě svých vrstevníků.

@t0mi.jpg

Adam Kajumi (@adamkajumi)

Jeden z nejpopulárnějších a nejsledovanějších tiktokerů na české scéně, který na sebe v minulosti upoutal pozornost i řadou kauz či virálními songy. Napříč sociálními sítěmi má více než milion sledujících. Sám o sobě prohlašuje, že je CEO českého TikToku, tedy jakýmsi zástupcem českého TikToku jako značky.

@adamkajumi

NOVÝ ÚČASTNÍK LIKEHOUSE 🏡 @proste_djany Jak si myslíte, že to dopadne? 😦

♬ Welcome to the Party (feat. Zhavia) – Diplo & French Montana & Lil Pump
@adamkajumi

Marek Valášek (@datel_marek)

Youtuber, který už se řadu let řadí mezi ty nejznámější na tuzemské scéně. Na svém kanále má přes 500 tisíc odběratelů. Proslul zejména svými šílenými pranky. Do LIKE HOUSE se přihlásil, protože, jak sám tvrdí, je doslova pro každou srandu.

@datel_marek

Ani nevíte jak moc jsem už rád že je to venku🖤✊🏽 Video kde mluvíme o celém příběhu jak to bylo najdete na mém YouTube DATEL 🔥 #fy #foryou #couple

♬ Left Outside Alone (Radio Edit) – Anastacia
@datel_marek

Marie Rosecká (@maru_rosecka)

Jedna z nejsledovanějších českých tiktokerek u nás má zde již přes 400 tisíc sledujících. Maru jede podle vlastních pravidel. Je sama sobě inspirací a neohlíží se na to, co si druzí myslí.

@maru_rosecka

A tady máme názory Adámka na členy @likehouse.cz ❤️ #likehouse #likehousecz ig.: maru_rosecka 🌺👀

♬ původní zvuk – Maru Rosecká
@maru_rosecka

Lada Horová (@laaduska)

Tiktokerka, která si říká Láďa. Bláznivý člověk, který miluje spontánní nápady a rozhodně nezkazí žádnou srandu. Laduška miluje spontánní nápady a rozhodně nezkazí žádnou legraci. Žije v momentu, a kdyby jí teď někdo řekl, ať si jde skočit bungee jumping, tak na nic nečeká.

@laaduska

Webová stránka


Like House aplikace pro hlasování


Like House online ZDARMA

Like House online ZDARMA
Like House online ZDARMA

👍Jaké jsou v Like House soutěžící?

Like House soutěžící jsou: Barbora Stříteská, Lada Horová, Marie Rosecká, Marek Valášek, Adam Kajumi, Tomáš Běhounek, Jan Svěcený a Djany.

👍Kde stáhnu Like House aplikaci?

Odkaz na Like House aplikaci najdete v článku, aplikace se jmenuje OuKee.

👍Jak se hlasuje pro účastníci Like House?

Hlasovat pro účastníci Like House můžete přes aplikaci OuKee

👍Kde se můžu podívat na všechny díly Like House?

Podívat se můžete jak v aplikaci iPrima, tak i na webové stránce prima.iprima.cz/house.

Video:​

LIKE HOUSE na Primě

Like House díl


Like House díly


Like House finále


Like House online


Like House soutěž


Like House celý díl


Like House Jan


Like House Lada


Like House Marie


Like House Datel


Like House Djany


Like House Adam


Like House Marek


LIKE HOUSE iPrima


LIKE HOUSE na PriměLike House Tomáš


Like House Barbora


Like House obsazení


Like House účastníci


Like House soutěžící


Like House hlasování


Kdo vyhrál Like House


Reality Show Like House


Like House online ZDARMA


Na co se podívat


Tipy co dělat doma


Like House díl, Like House díly, Like House finále, Like House online, Like House soutěž, Like House celý díl, Like House Jan, Like House Lada, Like House Marie, Like House Djany, Like House Adam, Like House Marek, Like House Tomáš, Like House Barbora, Like House obsazení, Like House účastníci, Like House soutěžící, Like House hlasování, Kdo vyhrál Like House, Reality Show Like House, Like House online ZDARMA.


Like House online ZDARMA

Reklama

Mohlo by se vám líbit