Local Guide program – Místní průvodce

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Local Guide program – Místní průvodce nabízí stát se průvodcem v Google mapách. Sdílejte svůj svět, získávejte body za své příspěvky a dosahujte do vyšších úrovní programu. Připojte se ke globální komunitě průzkumníků, kteří sdílejí tipy, fotografie a nová místa v Google maps.

Co znamená program Local Guides?

Je to platforma, kde můžete sdílet a publikovat své místní znalosti a zkušenosti uživatelům Google, kteří hledají další informace o skvělých místech kam na výlet, informace o obchodech nebo firmách. Program místní průvodce v Google maps nabízí velmi dobrou příležitost, jak uživatele informovat o místě, které jste navštívili. Místní průvodce je způsob, kde můžete sdílet vše, co je dobré vědět o místě a okolí kde jste byli na výletě . Jestli chcete pomoc ostatním uživatelům objevit nová místa a získat nové dojmy a informace, tak program Local Guide je pro Vás ten pravý.

Kdo může být místním průvodcem a co se od něj očekává?

Místním průvodcem může být každý a tím myslím úplně každý, stačí se registrovat na webu Google Local Guide a následně postupujte podle pokynů. Věřím, že stát se průvodcem v Google maps Vám přinese mnoho radosti a zkušeností. Vlastně díky průvodcům, můžeme poznávat krásná místa a dávat si pozor tam, kde je to zapotřebí.

Recenze mapy Google

Recenze mapy Google také pomáhají majitelům firem vylepšovat své služby pomocí zpětné vazby, kterou dostávají. Pokud budete kritičtí, ujistěte se, že jsou vaše obavy legitimní a pokud je to možné, napište to přiměřeným způsobem, pokusme se být laskavými lidmi! Vyšším výdělkem v místních průvodních bodech je fotografie. Fotografie pomáhají lidem získat dojem o tom, jak místo vypadá a co by mohli zažít.

Local Guide program
Local Guide program

Pokračovat ve čtení:​

Když se dostanete o úroveň výš

Když se dostanete o úroveň výš, budete dotázáni na místa, která jste navštívili a zkontrolovali. Tyto otázky vám získají body a jsou užitečné pro budoucí návštěvníky. Pár příkladů: je místo vhodné pro děti? Je tento podnik stále umístěn na této adrese? Pokud tomu tak není, můžete napsat, že je trvale uzavřený. Stejně tak můžete napsat, že firma není trvale uzavřena, i když někteří bezohlední konkurenti tvrdí, že je!

Zapojte se

Sdílením recenzí, fotek a informací o místech v okolí, můžete pomáhat milionům lidí.

Local Guide program – Registrace

Jak získáváte body v Mapách Google?

Nejjednodušší způsob, jak získat body, je ohodnotit místa. Toto je jednoduché hodnocení hvězdičkami, které vyberete a odešlete. Pokud do něj chcete vložit trochu více úsilí, můžete zanechat písemnou recenzi. Řekněte lidem o místě, které jste navštívili, s tolik podrobnostmi, jak jen chcete. Buďte popisní a sdílejte, co je dobré nebo špatné, jak to vypadá a jaká je atmosféra. Cokoli, co si myslíte, že by mohlo být užitečné pro budoucí návštěvníky.

Potřebujete nějaké rady nebo tipy, abyste se stali místním průvodcem Google?

Některé firmy nemají nastavené stránky Moje firma na Googlu nebo si ji nevyžádaly, takže jim můžete pomoci a umístit je na mapě Googlu. Je to také něco velmi uspokojivého, že jste první, kdo do mapy přidal nějaké místo. Také můžete udělat úpravu stávajících informací, které jsou už zastaralé, nebo již nejsou relevantní. Takže třeba pokud víte o firmě kde se píše, že je otevřená a vy zjistíte že je vlastně uzavřená, tak to naštve nejen Vás, ale i všechny další zúčastněné. V tomto případě můžete navrhnout úpravu pro otevírací dobu, nebo taky například kategorii zařízení nebo kontaktní údaje.

Výhody a odměny v Google Local Guide

Body místního průvodce Google jsou vaším odrazovým můstkem na úrovně od jedné (počáteční úroveň od nulových bodů) po úroveň deset (100 000 bodů ). Když se dostanete na úroveň 4, získáte úhledný malý odznak, který doprovází vaše recenze.

Až se dostanete dále, tak existují i ​​další výhody, jako jsou vstupenky na filmy, online předplatné novin, setkáváním se po celém světě, rozhodně je o co usilovat.

A co pro vás znamená Local Guides program?

Video:​

Local Guides: Year in Review

Local Guides, Mapy Google, Google maps, Místní průvodce, Local Guide program.


Local Guides


Mapy Google


Google maps


Místní průvodce


Local Guide program


Kam na procházku


Local Guides, Mapy Google, Google maps, Místní průvodce, Local Guide program.


Tipy kam na výlet

Reklama

Mohlo by se vám líbit