Máchovo jezero kemp

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Máchovo jezero kemp Klůček nabízí možnost na chvíli vyměnit rušné město za romantický klid přímo v srdci borového lesa. Těžko najdete přírodní kemp s tak ideální polohou.

Užijte si pohodu u vody

Objevte přírodní kemp ukrytý přímo v srdci borového lesa – pro rodiny, pro mladé, pro starší… prostě pro všechny. Budete jen 500 metrů od pláží Máchova jezera.

Ideální kempování

Nebudou vás tu rušit davy turistů. Na pláž to máte vždy kousek. Můžete si jít zarybařit, nebo si ráno před snídaní zaplavat v jezeře. Prostě ať se z kempu vydáte kamkoliv, furt budete uprostřed Máchova kraje.

Houbařská sezona v autokempu

Houbařská sezona je v plném proudu a toho by se mělo využít. Příroda okolo kempu je pro houby jako stvořená. Přijeďte se sami přesvědčit. Víkend v kempu můžete stávit houbařením, rybařením, nebo procházkou po břehu Máchova jezera.


Webová stránka​

www.autokemp-klucek.cz


Ceník / Vstupné​

od 50 Kč


Otevírací doba​

Od 1.5. do 30.9.

Máchovo jezero kemp
Máchovo jezero kemp

Pokračovat ve čtení:​

500 metrů od kempu najdete pláž Klůček

Klidnou písečnou pláž se sprchami a bufetem, ruské kuželky, obří šachy, vodní skluzavku, možnost stanovat přímo na břehu jezera, božský klid bez přístupu aut a motorek.

Ubytujte se v lese

Vyměňte na chvíli rušné město za romantický klid uprostřed lesa. Vyberte si ze dvou až čtyřlůžkových chatek – nebo místo pro váš stan či karavan. V chatkách najdete základní vybavení včetně ledničky i vařiče.

Školní výlety

Hledáte skvělý výlet pro svou třídu, při kterém nemusíte rozbít školní prasátko? Přijeďte s dětmi do kempu v lese, kde budete jen kousek od písečné pláže. A po Máchově jezeře se poplavíte na stylové lodi Hynek či Jarmila.

Vybavení kempu

Celkem 49 chatek – dvou až čtyřlůžkových, lednice, vařiče a povlečení v chatkách, dostatek místa pro stany i karavany, sociální zařízení a sprchy s teplou vodou, dvě společné kuchyňky s vařičem, prádelna s pračkou, elektrické přípojky, zapůjčení stolního tenisu, kol či biliardu, úschova batohů a cenností.

200 metrů dál si užijete hlavní pláž

Prostorná písečná pláž se sprchami, občerstvení, restaurace, dětské hřiště, beachvolejbalové a beachfotbalové hřiště, půjčovna šlapadel a lodiček, tobogán a vodní atrakce.

Video:​


Kemp Máchovo jezero, Máchovo jezero kemp, Máchovo jezero mapa, Máchovo jezero chatky, Máchovo jezero ubytování.


KRAJ

Liberecký kraj


ADRESA

472 01 Doksy
Ke Klůčku


GPS souřadnice​

50.5738106N
14.6603583E


Kemp Máchovo jezero


Máchovo jezero kemp


Máchovo jezero mapa


Máchovo jezero chatky


Máchovo jezero ubytování


Kempy v ČR


Kam do kempu


Kemp Máchovo jezero, Máchovo jezero kemp, Máchovo jezero mapa, Máchovo jezero chatky, Máchovo jezero ubytování.


Tipy kam na výlet

Reklama

Mohlo by se vám líbit