Mafie 1 Remake

Mafie 1 REMAKE

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Mafie 1 Remake je hra od studia Hangar 13, kterou vydává společnost 2K Games. Mafia: Definitive Edition není jen přímý port původní hry Mafia na moderní platformy, je to věrný remake, který obohacuje klasiku z roku 2002 v každém směru a přináší zážitek, který je ještě lepší, než si pamatujete. Nádherná prezentace se strhující grafikou ve 4K/HDR a úžasným hudebním doprovodem s původními nahrávkami vdechuje nový život této vizi organizovaného zločinu v Americe 30. let 20. století.

Více informací:

Příběh mafiánské rodiny Salieri opět ožívá

V Mafia: Definitive Edition se vžijete do kůže taxikáře Tommyho Angela. Osud ho zavede na zcestí a ocitne se ve víru mafiánského života, ze kterého, jak sám zjistí, nevede snadná cesta ven.

Od základu přepracovaný arzenál

Stejně jako příběhu se i ostatním herním prvkům v remaku Mafie dostalo obrovské péče. Kromě nových dopravních prostředků (motorky) tak na hráče čeká široké spektrum zbraní, s nimiž se postaví tváří v tvář znepřáteleným gangům.

KOUPIT: Mafia Definitive Edition

Nabídka, která se neodmítá

Mafia: Definitive Edition představuje život člena mafie, jeho světlé, ale zejména jeho temné stránky. Akční adventura v době svého vydání nadchla herní komunitu skvěle vyprávěným příběhem, věrohodnými postavami a poutavým gameplayem. V remaku se hráči mohou těšit na nové mise, změny ve scénáři hry a čerstvé prvky ozvláštňující hratelnost, a to vše v kompletní české lokalizaci, tedy včetně dabingu.

Official trailer

Reklama

Mafie 1 Remake
Mafie 1 Remake

Nová Mafie, Mafia Trilogy, Mafie Remake, Mafie 1 Remake, Mafia Definitive Edition.

Nová Mafie

Mafia Trilogy

Mafie Remake

Mafie 1 Remake

Mafia Definitive Edition

PC

PS4

Nová Mafie, Mafia Trilogy, Mafie Remake, Mafie 1 Remake, Mafia Definitive Edition.

Reklama

Mohlo by se vám líbit

Web využívá cookies Souhlasím : číst více