Majaland Praha v Tuchoměřicích

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Majaland Praha v Tuchoměřicích je nejlepší zábavní park pro děti. Splněný sen všech dětí. V Majalandu budete jako v pohádce! Hledáte výlet pro děti, tak už nemusíte. Zažij bláznivou jízdu a naskoč třeba na pravěké dinosaury!

Majaland atrakce

12 tematických atrakcí pro malé i velké děti.

Horská dráha – Zažij bláznivou jízdu

Na Vikově horské dráze profrčíš závratnou rychlostí kolem drsných skalisek až do temné jeskyně. Zahlédneš Vikinga Vika a Halvara?

Motýlí kolotoč – Proleť se na obřím řetízkáči

Na obřím naklápěcím řetízkáči s šestnáctimetrovou dráhou letu zažiješ kouzelný a dech beroucí let. Máš odvahu nasednout?


Webová stránka​

www.pop.cz


Ceník / Vstupné​

Všední dny
děti do 85 cm ZDARMA
děti 85 – 99 cm 299 Kč
osoby nad 1 m 399 Kč
senior (60+) 299 Kč
ZTP a ZTP/P 299 Kč

Víkendy a svátky
děti do 85 cm ZDARMA
děti 85 – 99 cm 399 Kč
osoby nad 1 m 499 Kč
senior (60+) 399 Kč
ZTP a ZTP/P 399 Kč


Otevírací doba​

PO – NE:
10:00 – 20:00

Majaland Praha v Tuchoměřicích
Majaland Praha v Tuchoměřicích

Pokračovat ve čtení:​

Vikova skluzavka – Připrav se na pořádný sešup

Sklouzni se na jedné z nejdelších skluzavek v Česku. Bude to pořádný sešup! Tuhle třicetimetrovou skluzavku s převýšením devíti metrů si rozhodně nesmíš nechat ujít.

Padající list – Zkus adrenalinový volný pád

Sedni si na list a.… tři, dva, jedna, start! Vyletíš do závratných výšin. Užiješ si bleskový výhled na Majaland z výšky, protože v mžiku budeš zase padat dolů. Padající list je pozoruhodná atrakce pro milovníky adrenalinových zážitků!

Tančící květina – Roztoč to na obří květině

Máš pro strach uděláno? Na obří květině se budeš houpat ze strany na stranu a točit dokola. Na tuhle atrakci si troufne jen opravdový odvážlivec. Jsi to ty?

Houpací strom – Houpej se nebojácně sem a tam

Chceš pořádnou zábavu? Naskoč do houpacího stromu a jde se na to! Budeš se houpat a točit z jedné strany na druhou. Nadšené výkřiky a smích jsou povoleny.

Balónkové jezero – Plav, vynořuj se a zanořuj

V největším balónkovém jezeře v Česku na tebe čeká tisíce balónků. Tak skoč a ponoř se. Anebo plav z jedné strany na druhou. Vynořovat a zanořovat se můžeš až do aleluja.

Lezecký strom – Vyšplhej na nejvyšší strom

Prozkoumej veliké hřiště a pořádně se vyblbni. Vyšplhej na nejvyšší strom a dolů se sklouzni parádní tunelovou skluzavkou. Lezení, klouzání a plížení je super zábava!

Hřiště včelky Máji – Vyblbni se na pohádkovém hřišti

Miluješ zábavu s včelkou Májou a jejími kamarády? Lezení, metání kotrmelců, skákání…vyzkoušej si všechno! Ale měj se na pozoru…Zlá pavoučice Fidla tady někde číhá. Co má asi za lubem?

Autodrom – Zajezdi si v blikajících autíčkách

V blikajících autíčkách na autodromu si užiješ spoustu legrace. Tak naskoč! Jedna z nejoblíbenějších atrakcí pro malé závodníky je tu pro tebe.

Dinosauří kolotoč – Naskoč na pravěké dinosaury

Připrav se na fantastickou jízdu na dinosauřím kolotoči. Osedlej si třeba velociraptora nebo triceratopse a vydej se do pravěku. Ideální zábava pro nejmenší kamarády.

Létající žáby – Ochoč si bláznivé žáby

Připrav se na bláznivý let na žábách. Jsou jako živé! Kvákají a hopsají. Tak naskoč a zkroť je. Zakvákáš si taky? Kvááák kvááák!

Jak se dostanete do Majalandu ​

Zdarma můžete využít POP shuttle bus. Jezdí pravidelně každý den z autobusové zastávky od pražského metra linky A, stanice Bořislavka.

Video od: ​Princezna Jasmina

Majaland Praha

Majaland park, Majaland sleva, Majaland akce, Majaland cesko, Majaland adresa, Majaland atrakce, Majaland vstupné, Zábavní park Praha, Majaland Praha s.r.o, Nejlepší park pro děti, Majaland Tuchoměřice, Majaland Praha vstupné, Zábavní park Tuchoměřice.


KRAJ

Středočeský kraj


ADRESA

Ke Kopanině 421
25267 Tuchoměřice


GPS souřadnice​

50.1264458N
14.2807303E


Majaland park​


Majaland sleva


Majaland akce


Majaland Česko


Majaland adresa


Majaland atrakce


Majaland vstupné


Zábavní park Praha


Majaland Praha s.r.o


Nejlepší park pro děti


Majaland Tuchoměřice


Majaland Praha vstupné


Zábavní park Tuchoměřice


Kam s dětmi


Muzeum her CIBIEN’S CORNER GAME WORLD


Majaland park, Majaland sleva, Majaland akce, Majaland cesko, Majaland adresa, Majaland atrakce, Majaland vstupné, Zábavní park Praha, Majaland Praha s.r.o, Nejlepší park pro děti, Majaland Tuchoměřice, Majaland Praha vstupné, Zábavní park Tuchoměřice.


Tipy kam na výlet

Reklama

Mohlo by se vám líbit