Marvels Avengers PS4

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Marvels Avengers PS4 nabízí hru, která se bude neustále rozrůstat po dobu několika let a bude přidáván nový obsah a to zdarma!

Více informací:

Marvels Avengers

Připravena je hra pro jednoho hráče a stejně tak kooperativní režim pro více hráčů. Vytvořte si svůj tým až o 4 hráčích, získejte mimořádné schopnosti a vydejte se zachránit Zemi. Braňte Zemi před sílícími hrozbami v epickém příběhu, který bude trvat několik let. Nejsilnější hrdinové opět spojí své síly v epické a akčně dobrodružné hře.

Soupiska hrdinů

Vytvořte si originální soupisku hrdinů, která se bude neustále rozrůstat. Začínáte s nejoblíbenějšími hrdiny Captain America, Hulk, Iron Man, Black Widow a Thor.

Postavy

Hulk, Captain America, Iron Man, Black Widow nebo Thor. Kromě Avengers se ve hře setkáte se známými komiksovými záporáky, jako jsou Taskmaster či Abomination, a mnohými dalšími.

Aktualizace

Marvel’s Avengers bude pravidelně dostávat bezplatné aktualizace s novými misemi, vybavením a dalším obsahem.

Originální příběh

Avengers odhalují v San Franciscu svůj nový experimentální zdroj energie, kterým je poháněn jejich helicarrer. Katastrovická nehoda však vyvolá obrovskou zkázu, ze které jsou Avengers obviněni a postaveni mimo zákon. O pár let později však Zemi hrozí nebezpečí a je třeba Avengery znovu spojit a povolat na pomoc.

Marvels Avengers: Deluxe

Deluxe obsahuje Obsidiánový kostým pro Kapitána Amerika, Iron Mana, Black Widow, Thora, Hulka a Ms. Marvel, a také šest exkluzivních obsidiánových jmenovek.

Oficiální české titulky

Příběh Marvel’s Avengers si budete moci plně vychutnat díky českým titulkům.

Official Gameplay

Marvels Avengers PS4
Marvels Avengers PS4

Marvel PS4, Avengers PS4, Marvels Avengers PS4, Marvels Avengers CZ, Avengers CZ.

Marvel PS4

Avengers CZ

Avengers PS4

Marvels Avengers CZ

Marvels Avengers PS4

Marvel PS4, Avengers PS4, MMarvels Avengers PS4, Marvels Avengers CZ, Avengers CZ.

Mohlo by se vám líbit

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Souhlasím : číst více