Marvels Avengers PS4

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Marvels Avengers PS4 nabízí hru, která se bude neustále rozrůstat po dobu několika let a bude přidáván nový obsah a to zdarma!

Marvels Avengers

Připravena je hra pro jednoho hráče a stejně tak kooperativní režim pro více hráčů. Vytvořte si svůj tým až o 4 hráčích, získejte mimořádné schopnosti a vydejte se zachránit Zemi. Braňte Zemi před sílícími hrozbami v epickém příběhu, který bude trvat několik let. Nejsilnější hrdinové opět spojí své síly v epické a akčně dobrodružné hře.

Soupiska hrdinů

Vytvořte si originální soupisku hrdinů, která se bude neustále rozrůstat. Začínáte s nejoblíbenějšími hrdiny Captain America, Hulk, Iron Man, Black Widow a Thor.

Postavy

Hulk, Captain America, Iron Man, Black Widow nebo Thor. Kromě Avengers se ve hře setkáte se známými komiksovými záporáky, jako jsou Taskmaster či Abomination, a mnohými dalšími.


Pokračovat ve čtení:​

Aktualizace

Marvel’s Avengers bude pravidelně dostávat bezplatné aktualizace s novými misemi, vybavením a dalším obsahem.

Originální příběh

Avengers odhalují v San Franciscu svůj nový experimentální zdroj energie, kterým je poháněn jejich helicarrer. Katastrovická nehoda však vyvolá obrovskou zkázu, ze které jsou Avengers obviněni a postaveni mimo zákon. O pár let později však Zemi hrozí nebezpečí a je třeba Avengery znovu spojit a povolat na pomoc.

Marvels Avengers: Deluxe

Deluxe obsahuje Obsidiánový kostým pro Kapitána Amerika, Iron Mana, Black Widow, Thora, Hulka a Ms. Marvel, a také šest exkluzivních obsidiánových jmenovek.

Oficiální české titulky

Příběh Marvel’s Avengers si budete moci plně vychutnat díky českým titulkům.

Video:​


Marvel PS4


Avengers CZ


Avengers PS4


Marvels Avengers CZ


Marvels Avengers PS4


PS5


Hry na PS5 – XBOX SERIES – PC​


Marvel PS4, Avengers PS4, MMarvels Avengers PS4, Marvels Avengers CZ, Avengers CZ.


Tipy na hry pro PS5, PS4, PC, XBOX

Reklama

Mohlo by se vám líbit