Monopoly Banking CZ

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Monopoly Banking CZ – Hráči umístí své herní figurky na políčko START a pomocí hodů kostkou se pohybují dokola po hracím plánu. Na políčkách jsou vyobrazeny pozemky a nemovitosti, jež mohou hráči kupovat a jejichž cena se neustále mění. Přitom musí být stále ve střehu a hlídat si, zda jim na jejich zakoupené políčko žádný protihráč nešlápl, protože za to od něj dostává nekompromisní penále. Peníze lze rovněž získat průchodem přes políčko START. Vítězem se stává hráč, který má na svém kontě nejvíc peněz.

Vyzkoušejte novou verzi oblíbené hry Monopoly E-banking

Vyzkoušejte novou verzi oblíbené hry Monopoly E-banking 2016 v české verzi, která je vhodná pro děti od 8 let. Hra vás oproti původní verzi překvapí podstatnou novinkou – digitálním bankovním počítačem s bezhotovostní platební kartou. Díky němu můžete nakupovat nemovitosti mnohem rychleji, takže hra dostává rychlejší spád. Počítač zároveň zobrazuje jmění ostatních hráčů a v momentě, kdy některý z nich zkrachuje, sečte majetek každého hráče a určí jako vítěze toho, kdo vlastní nejvíce peněz.


Monopoly e-banking


Monopoly Banking CZ


Monopoly kreditní karta


Monopoly Ultimate Banking CZ


Monopoly elektronické bankovnictví


Společenské hry


Tipy co dělat doma


Monopoly e-banking, Monopoly Banking CZ, Monopoly kreditní karta, Monopoly Ultimate Banking CZ, Monopoly elektronické bankovnictví.


Tipy co dělat doma

Reklama

Mohlo by se vám líbit