Kam do přírody Tipy co dělat doma Monopoly Banking CZ
Monopoly Banking CZ

Monopoly Banking CZ

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Monopoly Banking CZ – Hráči umístí své herní figurky na políčko START a pomocí hodů kostkou se pohybují dokola po hracím plánu. Na políčkách jsou vyobrazeny pozemky a nemovitosti, jež mohou hráči kupovat a jejichž cena se neustále mění. Přitom musí být stále ve střehu a hlídat si, zda jim na jejich zakoupené políčko žádný protihráč nešlápl, protože za to od něj dostává nekompromisní penále. Peníze lze rovněž získat průchodem přes políčko START. Vítězem se stává hráč, který má na svém kontě nejvíc peněz.

Více informací:

Vyzkoušejte novou verzi oblíbené hry Monopoly E-banking 2016 v české verzi, která je vhodná pro děti od 8 let. Hra vás oproti původní verzi překvapí podstatnou novinkou – digitálním bankovním počítačem s bezhotovostní platební kartou. Díky němu můžete nakupovat nemovitosti mnohem rychleji, takže hra dostává rychlejší spád. Počítač zároveň zobrazuje jmění ostatních hráčů a v momentě, kdy některý z nich zkrachuje, sečte majetek každého hráče a určí jako vítěze toho, kdo vlastní nejvíce peněz.

Reklama

Monopoly Banking CZ

Monopoly e-banking

Monopoly Banking CZ

Monopoly kreditní karta

Monopoly Ultimate Banking CZ

Monopoly elektronické bankovnictví

Monopoly e-banking, Monopoly Banking CZ, Monopoly kreditní karta, Monopoly Ultimate Banking CZ, Monopoly elektronické bankovnictví.

Reklama

Mohlo by se vám líbit