Nejlepší čištění interiéru auta v Praze

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Nejlepší čištění interiéru auta v Praze nabízí firma Dáme Páru. Hledáte-li nejlepší ruční mytí aut, čištění interiéru vozu, čištění sedačky, lodě, kuchyně, klimatizace, dezinfekci interiérů, nebo jen spolehlivě zničit bakterie, roztoče, plísně, nepříjemný zápach, tak tohle vše a mnohem víc najdete pod tlačítkem Dáme Páru.

Čištění párou

Čištění párou dokáže odstranit i hluboko usazené nečistoty. Dodá laku i povrchům v interiéru opět původní vzhled. Žádné agresivní chemické přípravky. Šetří životní prostředí. Technologie parního čištění má vysokou účinnost, schopnost proniknout i do mikroskopických prasklin a díky vysoké teplotě a sterilizační schopnosti.

Dáme Páru

Dáme Páru Vám spolehlivě a efektivně vyčistí karoserii, podvozek, motor i interiér vozidla. Čištění lze provádět v garáži, garážovém stání, nebo jen tak před domem. Odpadní voda s nečistotami neodtéká jen tak do kanálu, ale zachytává se v odpadní vaně, která zabrání jakémukoli znečištění okolního prostředí. Dát páru tak můžete klidně i ve Vašem obýváku. Firma Dáme Páru přijede za Vámi kamkoliv v Praze a okolí do 15 km. Stačí se jen telefonicky domluvit místo a čas a vše ostatní zařídí. Nebo můžete navštívit třeba pobočku v ulici Sekaninova 38 na Praze 2

Nejlepší čištění interiéru auta v Praze
Nejlepší čištění interiéru auta v Praze

Pokračovat ve čtení:​

Automyčky

Automyčky: Povrch auta obsahuje mikroskopické škrábance, ve kterých se usazuje prach, který nejde běžným způsobem mytí v automyčkách odstranit.

Čištění lodě

Dodá laku i povrchům v interiéru opět původní vzhled.

Ruční myčka

Ruční myčka: Pokud svému automobilu dáte páru, významně prospějete životnímu prostředí v porovnání s mytím v auto myčce. Díky aplikaci horké páry, která má až 1600 krát vyšší objem než voda, spotřebujete na parní mytí pouze minimum vody a energie.

Ruční mytí aut

Oproti běžnému ručnímu mytí s využitím vysokotlakých čističů se při aplikaci páry spotřebuje až 10x méně vody. Množství odpadní vody je také naprosto minimální a většinou nepřesahuje 2-3 litry na jedno umyté auto. I přesto, že je spotřeba vody a čisticích prostředků naprosto minimální.

Čištění sedačky

Čištění sedačky: Technologie parního čištění má vysokou účinnost, schopnost proniknout i do mikroskopických prasklin a díky vysoké teplotě a sterilizační schopnosti.

Čištění interiéru

Čištění interiéru: Díky moderním technologiím schopným šetrného, rychlého a efektivního odstranění veškerých nečistot je parní čištění nejen daleko účinnější, ale také mnohem rychlejší. Horká pára navíc nezanechává téměř žádnou vlhkost, tudíž není potřeba dlouze vysoušet.

Čištění kuchyně

Čištění kuchyně: Firma Dáme Páru neznamená že se čistí jen automobily, Dáme Páru bez problémů vyčistí Vaši terasu nebo zámkovou dlažbu, dokonce se postarají i o obložení kuchyňské linky.

Tepování sedadel

Tepování sedadel: Parní čištění je vysoce efektivní. Spočívá v nástřiku horké páry při teplotě 165 stupňů Celsia a tlaku až 9 bar, která pronikne hluboko do čištěného povrchu a odstraní i odolnou špínu, kterou není možné odstranit jiným způsobem. Současně se stříkáním páry je ovšem veškerá vlhkost spolu s uvolněnými nečistotami odsávána výkonným vysavačem, takže zanechává povrch naprosto čistý a téměř dokonale suchý.

Odstranění polepu

Odstranění polepu: Pára dokáže efektivně odstranit jakoukoli špínu, mastnotu, zbytky lepidla, odolné skvrny, žvýkačky, odstranění polepu, organické i anorganické nečistoty i z těžko dostupných a běžným mytím nedosažitelných míst.

Nepříjemný zápach

Pára spolehlivě zničí všechny viry, bakterie, roztoče i plísně v interiéru a odstraní nepříjemný zápach.

Čištění klimatizace

Čištění klimatizace: V interiéru vozu, v potahu sedadel a v klimatizaci se množí bakterie, které způsobují nepříjemný zápach. Vůně do auta však zápach pouze překryjí, neodstraní jeho původce. Pára oproti tomu dokáže spolehlivě odstranit i hluboko usazené nečistoty z povrchu Vašeho automobilu.

Nejlepší ruční mytí aut

Nejlepší ruční mytí aut: Aplikace parního čištění dodá laku i povrchům v interiéru opět jejich původní vzhled.

Nejlepší čištění interiéru

Nejlepší čištění interiéru: Pára bezpečně zničí všechny viry, bakterie, roztoče i plísně v interiéru nejen Vašeho automobilu.

Mobilní čištění interiéru aut

Mobilní čištění interiéru aut: Kvůli tomu abyste vašemu automobilu dopřáli špičkové parní čištění, nemusíte nikam jezdit. Díky nejmodernějšímu přenosnému agregátu na parní čištění Optima Steamer jsou naprosto mobilní. Nepotřebují přívod vody, ani odtok do odpadu, stačí pouze elektrická zásuvka.

Nejlepší čištění interiéru auta

Nejlepší čištění interiéru auta: Čištění párou je vhodné pro jakýkoli znečištěný povrch vašeho auta. Spolehlivě a efektivně vyčistí a dezinfikuje interiér,karoserii, podvozek i motor auta. Jeho sílu oceníte i při hloubkovém tepování sedadel a čištění klimatizace.

Video:​

Dáme Páru: Optima Steamer

KRAJ

Hlavní město Praha


ADRESA

Sekaninova 38
128 00 Praha 2


GPS souřadnice​

50.0663567N
14.4294242E


Myčka aut​


Čištění interiéru auta v Praze


Tipy kam na výlety


Nejlepší čištění interiéru auta

Reklama

Mohlo by se vám líbit