Nejlepší Dinopark v ČR

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Nejlepší Dinopark v ČR je DinoPark Liberec, DinoPark Ostrava, DinoPark Plzeň, DinoPark Harfa a DinoPark Vyškov. Jeden DinoPark vidět nestačí. Každý je jiný, každý je unikátní. Vydejte se na dobrodružnou výpravu do druhohor. DinoPark je ideální pro rodinný výlet.


DinoPark Plzeň

DinoPark Plzeň

DinoPark Plzeň nabízí desítky statických i pohyblivých ozvučených modelů dinosaurů v životních velikostech situované v krásném lesoparku nad plzeňskou ZOO.


DinoPark Harfa

DinoPark Harfa

DinoPark Harfa je umístěný na střeše nákupního centra Galerie Harfa. Nenechte si ujít výlet do druhohor pro celou rodinu nedaleko centra Prahy.


DinoPark Liberec

DinoPark Liberec

DinoPark Liberec je otevřený celoročně. Zábavní park najdete ve třech patrech nákupního centra Plaza Liberec. Unikátní pohled na vývoj planety Země od Velkého třesku


DinoPark Ostrava

DinoPark Ostrava

DinoPark Ostrava se rozkládá na dvou náhorních plošinách a modely a atrakcemi je doslova nabitý. Desítky ozvučených scén s robotickými modely dinosaurů


DinoPark Vyškov

DinoPark Vyškov a ZOO PARK Vyškov

DinoPark Vyškov a ZOO PARK Vyškov představují ideální spojení, jak poznat dávno vyhynulé druhohorní obry a současnou faunu se zaměřením na domácí domestikovaná zvířata.


Dinopark v ČR, Dinoparky v ČR, Dinoparky v Čechách, Největší Dinopark v ČR.


Nejlepší Dinopark v ČR
Nejlepší Dinopark v ČR

Dinopark v ČR


Dinoparky v ČR


Dinoparky v Čechách


Největší Dinopark v ČR


Nejlepší Dinopark v ČR


Pinterest


Kam s dětmi


Tipy kam na výlety


Dinopark v ČR, Dinoparky v ČR, Dinoparky v Čechách, Největší Dinopark v ČR, Nejlepší Dinopark v ČR.


Tipy kam na výlet

Reklama

Mohlo by se vám líbit