Nejlepší kempy v ČR

Nejlepší kempy v ČR

Tipy: KAM DO PŘÍRODY
Publikováno: Poslední aktualizace

Nejlepší kempy v ČR Vám nabízí 6 tipů z kategorie kempů. Jestli hledáte kempy kde si rozložit stan, nebo se chcete ubytovat v chatičkách. Využijte tlačítko kam do kempu dole pod příspěvkem.

Reklama

Nejlepší kempy v ČR:

Kemp Maják

Kemp Maják nabízí ideální místo pro relaxaci a odpočinek, ale také pro aktivní dovolenou. Možnost ubytování pro 50 osob ve 12 čtyřlůžkových chatkách.

Kemp Olšina Lipno

Kemp Olšina Lipno je určen především pro rodinnou dovolenou, není vhodný pro hlučné hosty, skupinové oslavy, apod. Camping Olšina se nachází na břehu přehrady Lipno v těsné blízkosti obce Černá v Pošumaví v Jižních Čechách.

Reklama

Kemp Cholín na Vltavě

Kemp Cholín na Vltavě Vám nabízí travnatou pláž s mělkým a pozvolným vstupem do vody. Kemp na Slapech je vhodný pro milovníky přírodního koupání, houbaření, rybaření, turistiky, cykloturistiky a hlavně klid bez diskoték a animace.

Camping Lipno Modřín

Camping Lipno Modřín nabízí ubytování v netradičních i tradičních typech ubytování, jako například v nefalšovaných jurtách. Kemp Lipno Modřín je díky své poloze a kapacitě vhodný pro rodiny s dětmi, skupinky sportovců, školy, firemní akce či eventy.

Kemp Popelíky na Orlíku

Kemp Popelíky na Orlíku leží hned u přehradní hráze Orlického jezera. Můžete se těšit na písečnou pláž s pozvolným přístupem do vody. Ubytování v chatkách, v karavanu a ve stanu. Využít lze i automatickou pračku, žehličku i mrazák.

Resort Beach Nová Živohošť

Resort Beach Nová Živohošť nabízí rodinnou dovolenou na Slapech. Klidné prostředí s vzrostlými stromy tvoří příjemnou atmosféru, která slouží k relaxaci a odpočinku.

Camping Resort Frymburk na Lipně

Camping Resort Frymburk je rodinný kemp na břehu Lipenského jezera u vesničky Frymburk. V areálu jsou k dispozici karavanová místa s elektrickými přípojkami a stany lze mít na terasách.

Kemp u Kukačků a Penzion DaJa

Kemp u Kukačků nabízí koupání v Lipenském jezeře, možnost rybaření, bohatou síť cyklostezek a krásnou procházku v šumavské krajině. Sběratelé hub, borůvek a malin by si neměli doma zapomenout své košíky!

Safari Kemp ZOO Dvůr Králové nad Labem

Safari Kemp ZOO Dvůr Králové nad Labem nabízí luxusní stany v africkém stylu, v blízkosti výběhu afrických zvířat. Který vám kromě komfortního ubytování nabízí možnost mít africkou přírodu na dosah.

Kempy chaty CZ, Nejlepší kempy v ČR 2020, Kam do kempu, Nejlepší kempy v ČR pro děti.

Kempy chaty CZ, Nejlepší kempy v ČR 2020, Kam do kempu, Nejlepší kempy v ČR pro děti.

Kam do kempu

Kempy chaty CZ

Nejlepší kempy v ČR 2020

Nejlepší kempy v ČR pro děti

Kempy chaty CZ, Nejlepší kempy v ČR 2020, Kam do kempu, Nejlepší kempy v ČR pro děti.

Mohlo by se vám líbit