Tipy: K4M DO PŘÍRODY

O nás

Každý den Vám přinášíme to nejlepší z České republiky. Se zájmem a péčí obsluhujeme Vás a další uživatele, což nás velmi těší. Jsme odpovědnou společností, která myslí vždy na své uživatele. Vytváříme pro nás všechny, příjemné a funkční prostředí, aby jsme se na webové stránce cítili dobře a těšili se ze vzájemné spolupráce.

O nás 2021
O nás

Kam do přírody

Ačkoliv mnozí z nás na to postupem času již zapomněli, člověk má od narození potřebu žít v kontaktu s přírodou. Chceme-li přírodu správně využívat, měnit ji a chránit, musíme se učit co nejlépe ji znát a mít ji rádi. Při pobytu v přírodě se musíme chovat podle určitých pravidel, abychom ji neničili. Přírodu nesmíme znečišťovat různými odpadky, trhat chráněné rostliny, neměli bychom zbytečně olamovat větve stromů nebo rušit zvěř hlučným chováním.

Některá zvláště zajímavá a krásná místa přírody i některé vzácné a ohrožené přírodniny jsou chráněny zákonem. Jsou to chráněná území a chráněné přírodniny. Některé rostliny i živočichové z přírody mizí, protože jim člověk mění životní prostředí.

Každá rostlinka má svůj příběh, začínající jedním semínkem. Stejně tak i živočichové, prožívají každý den neuvěřitelná dobrodružství. A co potom ptáci plachtící ve výškách, nebo tvorové žijící pod hladinou? Příroda a život jsou všude kolem nás.

Webová stránka Kam do přírody ti bude skvělým průvodcem.

MOHLO BY SE VÁM LÍBIT:


Napište nám

Napište nám 2022

Napište nám: Emailová adresa pro Vaše dotazy, pochvaly, návrhy a stížnosti.


Místní průvodce

Local Guide program

Místní průvodce: Sdílejte svůj svět, získávejte body za své příspěvky a dosahujte do vyšších úrovní programu. Připojte se ke globální komunitě průzkumníků, kteří sdílejí tipy, fotografie a nová místa v Google maps.


Kam do přírody

Kam do přírody

Kam do přírody nabízí: Tipy kam na výlet, Tipy kam na AKCE / EVENTY, Tipy co dělat doma, Hry na PS5 / PC / XBOX, Předpověď počasí a další.


Články a aktuality

Všechny články o výletech

Články a aktuality na webové stránce. Seznam článků je seřazen k nejnovějšímu datumu publikace.


Tipy kam na výlety

Tipy kam na výlety

Tipy kam na výlety Vám pomůžou najít ty správné tipy výletů které hledáte. Stačí si vybrat tlačítko kam ….. a hned se dozvíte nejlepší tipy na výlet.


Na výlet dle kraje

Do přírody dle kraje

Na výlet dle kraje Vám nabídne možnost najít kam na výlet v různých krajích. Vyberte si kraj a hned se dozvíte kam do přírody.


Kalendář akcí a Eventy

Kalendář akcí a Eventy

Kalendář akcí a Eventy v České republice. Hledáte koncerty, festivaly, divadla a akce pro rodiny s dětmi?


Hry na PS5 – XBOX SERIES – PC

Hry na PS5 PC

Hry na PS5 – XBOX SERIES – PC nabízí seznam nejnovějších her které chcete hrát. Jestli hrajete na televizi, monitoru, nebo ve VR, tak jste na správném místě.


Tipy co dělat doma

Tipy co dělat doma

Tipy co dělat doma nabízí skvělou možnost jak se zbavit nudy. Pokud hledáte tipy které Vás, nebo vaše děti zabaví, tak stačí vybrat ze seznamu níže a už ani nebudete vědět že jste se začali nudit.


Předpověď počasí

Předpověď počasí 2022

Předpověď počasí na zítra, v ČR, na víkend v Praze, v Brně, v Ostravě, v Olomouci, v Plzni, v Liberci, v Opavě, v Hradci Králové, Ústí nad Labem, v Kutné Hoře, Českém Krumlově a atd.


[rank_math_breadcrumb]