Tipy: K4M DO PŘÍRODY

O nás

Každý den Vám přinášíme to nejlepší z České republiky. Se zájmem a péčí obsluhujeme Vás a další uživatele, což nás velmi těší. Jsme odpovědnou společností, která myslí vždy na své uživatele. Vytváříme pro nás všechny, příjemné a funkční prostředí, aby jsme se na webové stránce cítili dobře a těšili se ze vzájemné spolupráce.


O nás 2021
O nás

Kam do přírody

Ačkoliv mnozí z nás na to postupem času již zapomněli, člověk má od narození potřebu žít v kontaktu s přírodou. Chceme-li přírodu správně využívat, měnit ji a chránit, musíme se učit co nejlépe ji znát a mít ji rádi. Při pobytu v přírodě se musíme chovat podle určitých pravidel, abychom ji neničili. Přírodu nesmíme znečišťovat různými odpadky, trhat chráněné rostliny, neměli bychom zbytečně olamovat větve stromů nebo rušit zvěř hlučným chováním.

Některá zvláště zajímavá a krásná místa přírody i některé vzácné a ohrožené přírodniny jsou chráněny zákonem. Jsou to chráněná území a chráněné přírodniny. Některé rostliny i živočichové z přírody mizí, protože jim člověk mění životní prostředí.

Každá rostlinka má svůj příběh, začínající jedním semínkem. Stejně tak i živočichové, prožívají každý den neuvěřitelná dobrodružství. A co potom ptáci plachtící ve výškách, nebo tvorové žijící pod hladinou? Příroda a život jsou všude kolem nás.

Webová stránka Kam do přírody ti bude skvělým průvodcem.


Hrady v ČR 2021 Zámky v ČR 2021 Dovolená v kempu 2021 Koupání v ČR 2021 Dovolena u moře 2021