OKTAGON BEZ FRÁZÍ kniha

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

OKTAGON BEZ FRÁZÍ kniha je publikací ze speciální edice projektu Bez frází. Redaktoři sledovali jednotlivé příběhy po celý rok a sepsali knihu tak, aby z ní byl ten nejlepší vánoční dárek pro každého fanouška MMA. Své osobní emotivní příběhy v knize odhaluje dvanáct postav československého MMA a to tak, jak jste je dosud neměli možnost poznat. Ke trojici vyobrazené na obálce se přidali i Viktor Pešta, Tereza Bledá, Ilja Škondrič, Miroslav Brož, David Hošek i dvojice spolumajitelů Ondřej Novotný s Pavolem Nerudou.

Osobní příběhy

Osobní příběhy, pády i cesty na vrchol největších hvězd OKTAGONU a československého MMA! Spolu se známým sportovním projektem Bez frází jsme pro vás, naše fanoušky připravili unikátní knihu příběhů hvězd OKTAGONU. Na 300 stranách najdete příběhy úspěšných zápasníků, jakými jsou Attila Végh, Karlos Vémola nebo Gábor Boráros. Jak reagovali na dílčí životní porážky, kde znovu nalezli svůj vnitřní oheň a jaká byla jejich cesta na vrchol? Každý z nich se v životě pral jinak a každý tento boj popisuje po svém, ale vždy Bez frází. Inspirujte se jejich příběhy i vy!

OKTAGON BEZ FRÁZÍ kniha
OKTAGON BEZ FRÁZÍ kniha

OKTAGON kniha​


BEZ FRÁZÍ kniha​


Kniha BEZ FRÁZÍ​


OKTAGON BEZ FRÁZÍ kniha​


Knihy


Tipy co dělat doma


OKTAGON kniha, BEZ FRÁZÍ kniha, Kniha BEZ FRÁZÍ, OKTAGON BEZ FRÁZÍ kniha.


Tipy co dělat doma

📖OKTAGON BEZ FRÁZÍ kniha – 2021 Kam do přírody
OKTAGON BEZ FRAZI kniha

OKTAGON BEZ FRÁZÍ kniha je publikací ze speciální edice projektu Bez frází. Redaktoři sledovali jednotlivé příběhy po celý rok a sepsali

URL: https://shop.oktagonmma.cz/oktagon-bez-frazi/

Autor: Oktagon

Autor: Oktagon

Isbn: 978-80-270-8606-1

Datum zveřejnění: 2021-10-18 23:23

Formát: https://schema.org/Hardcover

Hodnocení redakce:
5

Mohlo by se vám líbit

Hrady v ČR 2021 Zámky v ČR 2021 Dovolená v kempu 2021 Koupání v ČR 2021 Dovolena u moře 2021