Orlické hory

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Orlické hory nabízí hustou síť naučných stezek, turistických značek a cyklotras ideálních pro rodiny s dětmi i zkušené turisty a cyklisty. V zimě v Orlických horách si na své přijdou i lyžaři na skvělých sjezdovkách a na běžkaře čeká velké množství upravovaných běžkařských tras. Orlické hory jsou ideálním místem pro vaší budoucí dovolenou.

Orlické hory v létě

Za návštěvu stojí Orlické hory i v létě. Mírné kopce jsou protkány hustou sítí naučných stezek, turistických značek a cyklotras ideálních pro rodiny s dětmi i zkušené turisty a cyklisty. Vodáky potěší neposedné vlny Divoké Orlice. Ani o další adrenalinové aktivity jaké nabízí lanové parky, čím dál více populární paragliding, terénní čtyřkolky a další zde není nouze.

Orlické hory v zimě

Orlické hory jsou navštěvované především v zimě lyžaři pro svá kvalitní lyžařská střediska, z nichž jsou nejnavštěvovanější Deštné a Říčky, které Vás překvapí příznivými cenami a vysokou kvalitou nabízených služeb. Milovníky bílých stop jistě potěší také velké množství upravovaných běžkařských tras.


Webová stránka​

www.region-orlickehory.cz


Ceník / Vstupné​

zdarma


Otevírací doba​

celoročně

Orlické hory
Orlické hory

Video:​


KRAJ

Královéhradecký kraj


ADRESA

517 61 Říčky v Orlických horách


GPS souřadnice​

50.2199375N
16.5000625E


Orlické hory výlety


Výlety Orlické hory


Léto v Orlických horách


Zima v Orlických horách


Kam na hory


Pěší turistika Kašperské Hory


Orlické hory výlety, Výlety Orlické hory, Léto v Orlických horách, Zima v Orlických horách.


Tipy kam na výlet

Reklama

Mohlo by se vám líbit