Otevřené kempy v ČR

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Otevřené kempy v ČR, nabízí ideální místo pro relaxaci a odpočinek, ale také pro aktivní dovolenou. Kemp je skvělé místo pro letní rodinnou dovolenou s dětmi.

Otevřené kempy v ČR:

Kemp Ostrov

Kemp Ostrov se nachází v klidném a tichém prostředí uprostřed zeleně, poskytuje dobré podmínky pro koupání v řece, rybaření a vodní sporty.

Kemp Vltava

Kemp Vltava nabízí příjemné prostředí v přírodě, půjčovnu lodí a zajištění dopravy vybavení i posádky. V areálu najdete hlavní restauraci s domácí kuchyní a dva venkovní bary pro příznivce osvěžujících nápojů.

Kemp u Bořka

Kemp u Bořka najdete u břehu řeky Sázavy a je předurčen k aktivnímu odpočinku, dovolené a rekreaci. A to nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro vodáky, cyklisty, turisty a rybáře.

Autokemp Ždáň

Autokemp Ždáň nabízí písečnou pláž, která se mírně svažuje do vody, ideální pro rodiny s malými dětmi. V kempu Ždáň je půjčovna lodiček, vodních šlapadel, surfů, ale také možnost si zahrát tenis a minigolf.

Jezero Poděbrady

Jezero Poděbrady nabízí pláž pro rodiny s dětmi je oddělena od hlavní pláže lávkou. Jsou zde dvě restaurační zařízení. Herní koutek pro malé děti s velmi pozvolným vstupem do vody.

Autokemp Skalice

Autokemp Skalice nabízí ubytování v chatičkách, garsonkách, apartmánech, v karavanu a ve stanu. Kolem kempu Skalice prochází mnoho turistických tras a cyklotrasy v okolí jsou ideální pro aktivní odpočinek.

Kemp Sedmihorky

Kemp Sedmihorky je zejména pro rodiny s dětmi. V blízkém okolí je celá řada hradů, zámků a staveb lidové architektury, ale i množství přírodních lokalit. Geologicky velmi rozmanitá oblast je plná skalních měst.

Kemp Olšina Lipno

Kemp Olšina Lipno je určen především pro rodinnou dovolenou, není vhodný pro hlučné hosty, skupinové oslavy, apod. Camping Olšina se nachází na břehu přehrady Lipno v těsné blízkosti obce Černá v Pošumaví v Jižních Čechách.

Autokemp Seč Pláž

Autokemp Seč Pláž nabízí ubytování v chatkách, mobilních domech a rodinných stanech, vedle toho je zde možnost stanování či umístění vlastního karavanu.

Autokemp U letadla

Autokemp U letadla nabízí výhodnou základnu pro pěší výlety po nejbližším okolí obce Seč. Rodiny s dětmi naleznou v kempu skutečně klidné zázemí pro svou rekreaci.

Karavan kemp Valek

Karavan kemp Valek je rozsáhlý areál pro sto a více karavanů, ideální místo pro strávení klidné dovolené. Elektrické přípojky 10 ampér, kvalitní a čisté sociální zařízení.

Kemp Nová Živohošť

Kemp Nová Živohošť Vám nabídne skvělé místo na dovolenou, k relaxaci a odpočinku. Kemp je ideálním místem na Slapech, kde se můžete ubytovat ve stanu a v chatkách.

Kemp Vranovská pláž

Kemp Vranovská pláž nabízí skvělé místo pro letní rodinnou dovolenou s dětmi. Můžete se těšit na dětské hřiště, půjčovnu loděk, víceúčelová hřiště, tobogán s brouzdalištěm

Kempy ČR, Kam do kempu v ČR, Seznam kempů v ČR, Otevřené kempy v ČR, Otevřené kempy 2020.

Kempy ČR, Kam do kempu v ČR, Seznam kempů v ČR, Otevřené kempy v ČR, Otevřené kempy 2020.

Kempy ČR

Kam do kempu v ČR

Seznam kempů v ČR

Otevřené kempy v ČR

Otevřené kempy 2020

Kempy ČR, Kam do kempu v ČR, Seznam kempů v ČR, Otevřené kempy v ČR, Otevřené kempy 2020.

Mohlo by se vám líbit

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Souhlasím : číst více