Outdoor Resort Březová

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Outdoor Resort Březová pro rodiny s dětmi, letní tábory, školní výlety a školy v přírodě. Březová nabízí inovované aktivity, spoustu zábavy a skvělého vyžití pro všechny věkové kategorie.

Co vás na Březové čeká

Zbojnický hrad Sherwood, Lezecké stěny v imitaci skutečné skály, Středověká lezecká stěna na Strašidelné věži, Středověká strašidelná věž Karlštejn a její děsivé komnaty, Obří vzduchová trampolína, Dětský hrad Notingham, Pirátská stezka ve vzduchoprázdnu, Dva skvělé okruhy lanového centra s atraktivními překážkami, Dětské 4 patrové bludiště, Dolmenská čarodejnice a zakleté město v Temném údolí, Pirátská vesnice, Nízkolanový parkur, Projížďka na čtyřkolkách, Free fall, Projíždka na koních, Rýžování drahokamů či fosílií.

Občerstvení

Kdykoliv v průběhu vašeho pobytu v Outdoor Resortu Březová vás rádi přivítají v srubovém bufetu, kde je kromě nepřeberného množství sladkých a slaných dobrot k dostání pivo, limo, ledňáky, suvenýry, ale také pizza, pannini, tortily, smažený sýr nebo řízek, americké brambory, guláš atd.


Webová stránka​

www.brezova.istan.cz


Ceník / Vstupné​

od 200 Kč


Otevírací doba​

od 10:00 do 17:00 hod.

Outdoor Resort Březová
Outdoor Resort Březová

Video od:​ STAN (Letní dětské tábory 2016)

Outdoor Resort Březová 2021

KRAJ

Vysočina


ADRESA

675 25 Rokytnice nad Rokytnou


GPS souřadnice​

49.1860581N
15.7469797E


Březová tábor


Tábory Březová 2022


Resort Březová mapa


Resort Březová vstupné


Březová lanové centrum


Outdoor Resort Březová


Největší zážitkový park v ČR


Outdoor Resort Březová ubytování


Kam s dětmi


Tipy kam na výlety


Březová tábor, Tábory Březová 2022, Resort Březová mapa, Resort Březová vstupné, Březová lanové centrum, Outdoor Resort Březová, Největší zážitkový park v ČR, Outdoor Resort Březová ubytování.


Outdoor Resort Březová

Reklama

Mohlo by se vám líbit