Paintball hřiště Masečín

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Paintball hřiště Masečín Vám nabídne na paintballovém hřišti nezkutečnou porci zábavy, zábavy na kterou jen tak nezapomenete. Můžete se těšit na různé scénáře hry, Přesun VIP osoby, Dobývání mostu, Dobývání bunkru, Černý jestřáb sestřelen, Hledání štěchovického pokladu a mnoho dalšího.

Co je to Paintball

Asi každý alespoň tuší, o co v této hře jde. Paintball je adrenalinová hra, které se účastní více hráčů. Cílem je zasáhnout a vyřadit své protihráče pomocí paintballové pušky. Speciální puška vystřeluje místo klasických nábojů želatinové kuličky naplněné barvou. Jakmile jste zasáhnutí opouštíte hru. Paintball je hrou, ve které se ukáže, jak dobrý jste střelec, stratég a bojovník. V této hře je také prostor na vynalézavost, rychlost a přesnou mušku. Zjistěte, jak jste na tom!

Jak probíhá hra

Užijete si všech 5 hřišť a na závěr 2 – 3 tematické hry na celý areál. Na každém hřišti si zkusíte jak obranu, tak dobývání (vždy si vyměníte strany). Každá hra trvá od 3 – 15 minut podle náročnosti a šikovnosti hráčů. Každý hráč má na jednu hru dva životy.

Military hřiště

Hra v zákopech – Military hřiště je boj o jednu vlajku ve středové věži, potom výměna stran a stejný scénář. Další hra je náročnější, protože se hraje na dvě vlajky a navzájem si je musí týmy ukořistit, potom se opět strany vymění.


Webová stránka​

www.paintball-masecin.cz


Ceník / Vstupné​

250 Kč


Otevírací doba​

celoročně

Paintball hřiště Masečín
Paintball hřiště Masečín

Pokračovat ve čtení:​

Černý jestřáb sestřelen

Je to tematická hra, která je chloubou našeho hřiště a hraje se v celém areálu. Pirátská skupina Somálců sestřelila vrtulník BLACK HAWK – UH-60 Black Hawk, ve kterém jsou dva piloti a snaží se je zabít. Záchranný tým speciálních jednotek jde piloty vysvobodit. Piloti mohou střílet, ale nesmí sami opustit vrtulník. Pouze v doprovodu speciálních jednotek, které je musí dopravit na cílové místo.

Dobývání mostu

Obrana mostu, dobývání, následně výměna stran.

Jak dlouho trvá hra

Délka hry záleží na typu scénáře. Základní délka je 4 hodiny. Mezi jednotlivými scénářemi jsou přestávky na občerstvení. Krátká přestávka, která slouží k doplnění munice popř. doplnit pitný režim nebo cigárko. Na hřišti pro Vás mají Pepsi nebo vodu v plechu za 20,- Kč za kus. Samozřejmostí je týmová porada před začátkem každého scénáře.

Dobývání bunkru

Hra na prvním hřišti dobývání bunkru začíná tím, že nejdříve jeden tým dobývá bunkr a musí ukořistit vlajku a druhý tým brání bunkr i vlajku a po malé přestávce, která slouží k doplnění munice se strany vymění.

Válečné město s vraky aut

Dalším scénářem je Válečné město s vraky aut a začínáme rozcvičkou na jednu středovou vlajku, výměna stran a hra o dvě vlajky. Toto hřiště je nejoblíbenější, a proto je na něm několik scénářů.

Hledání štěchovického pokladu

Speciální tématická hra, tato hra se hraje na celý areál. Cílem této hry je najít, vybojovat poklad, přenést na cílové místo a rozšifrovat číselný zámek, ke kterému dostanete indicie. Do té doby, než je poklad otevřen, může Vám ho druhý tým sebrat. Rozluštěním kódu hra končí. Poklad je zajímavá cena v hodnotě několika set korun.

Video:​ Paintball hřiště Masečín

Paintball Masečín

Paintball v ČR, Paintball Masečín, Paintball hřiště v ČR, Paintball hřiště Masečín, Paintball Masečín Štěchovice.


KRAJ

Středočeský kraj


ADRESA

Štěchovice
Masečín 5


GPS souřadnice​

49.8508556N
14.3828281E


Paintball v ČR


Paintball Masečín


Paintball hřiště v ČR


Paintball hřiště Masečín


Paintball Masečín Štěchovice


Kam s dětmi


Tipy kam na výlety


Paintball v ČR, Paintball Masečín, Paintball hřiště v ČR, Paintball hřiště Masečín, Paintball Masečín Štěchovice.


Tipy kam na výlet

Reklama

Mohlo by se vám líbit