PlayStation 5 koupit

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

PlayStation 5 Koupit je nejlepší volba která vás napadla, je jasný že PS5 vás dostane do jiného světa a to přímo od vás z pokoje. Už teď je jasný, že až PS5 koupíte, tak si na to budete muset vzít dovolenou. Až doma rozbalíte novou konzoli a DualSense ovladač vezmete poprvé do ruky, tak rychle pochopíte jak skvělou věc jste si koupili.

Budoucnost hraní je konečně tady!

Nová generace populární herní konzole PlayStation je konečně tady. A přichází revoluce, která poskytne hráčům po celém světě úplně nové zážitky. Konzole totiž zvládne až 4K rozlišení při 120 FPS, Za většinou hardwarové výbavy stojí společnost AMD se svým 8jádrovým procesorem architektury Zen 2 a grafickým čipem postaveným na platformě RDNA 2 s podporou ray tracingu.

Obrovské vylepšení zvuků her

Herní konzole PlayStation 5 získává body i za 3D audio. Používá totiž speciální Tempest Engine, který zpracuje zvukovou stránku her jako nikdy předtím. Pro plné vychutnání zvuků nebudete potřebovat drahá sluchátka, nebo mnoho reproduktorů. Postačí vám totiž solidní chytrá televize.

DualSense ovladač

Novinkou ovladače DualSense je haptická odezva, která se postará o mnohem intenzivnější herní zážitek. Například při závodních hrách poskytuje věrný odpor při řízení auta. Konstruktéři společnosti Sony také změnili úhel adaptivních trigerrů a drobným změnám neunikly ani oblasti rukojetí.


Pokračovat ve čtení:​

Konec nahrávacích obrazovek

Nová konzole přichází s bleskovým diskovým úložištěm, které tvoří SSD s kapacitou 825 GB. Konkrétně jde o nejmodernější typ s rozhraním PCIe 4.0 a přenosovou rychlostí až 5,5 GB/s. Vývojáři však často sáhnou po kompresi herních dat, při které rychlost stoupne až na závratných 9 GB/s. Co to znamená v praxi? Hry se budou spouštět prakticky okamžitě, a dokonce půjde bleskově přepínat mezi několika aktivními hrami.

Zpětná kompatibilita

PlayStation 5 bude už od startu prodeje podporovat zhruba 100 nejlepších her ze starší generace a číslo se má postupně zvyšovat. Samozřejmostí je možnost sledování filmů z Blu-ray disků nebo hrátky ve virtuální realitě s PlayStation VR.

Video:​


PS5 koupit


Koupit PS5


PlayStation 5


PlayStation 5 koupit


Koupit PlayStation 5


PS5


Hry na PS5 – XBOX SERIES – PC​


PS5 koupit, Koupit PS5, PlayStation 5, PlayStation 5 koupit, Koupit PlayStation 5.


Tipy na hry pro PS5, PS4, PC, XBOX

Reklama

Mohlo by se vám líbit