PlayStation 5 Pulse 3D Wireless Headset

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

PlayStation 5 Pulse 3D Wireless Headset – PS5 sluchátka pohání technologie Tempest 3D AudioTech, se kterou se dostanete přímo do středu neuvěřitelně pohlcujícího zvuku, takže budete mít pocit, že zvuk přichází ze všech směrů.

3,5mm konektor

Pomocí dodávaného kabelu audio s 3,5mm konektorem3 jednoduše připojíš sluchátka s mikrofonem k soupravě PlayStation VR a mobilním zařízením.

Bezdrátový adaptér

Díky vestavěné nabíjecí baterii si užiješ až 12 hodin bezdrátového hraní. Pomocí přibaleného adaptéru se můžeš připojit ke konzolím PS5, PS4 a kompatibilním počítačům se systémy Windows a macOS.

Praktické ovládání

Uprav si během hraní své nastavení díky vestavěným ovládacím prvkům pro ztlumení mikrofonu a nastavení hlasitosti a zvuku ve hře a v chatu. Se speciálním tlačítkem pro monitorování mikrofonu můžeš snadno zjistit, jak tě slyší tví spoluhráči.


Pokračovat ve čtení:​

Dva skryté mikrofony

Ujisti se, že tě tví online přátelé dobře uslyší: pomohou ti dva skryté mikrofony, které jsou optimálně umístěné tak, aby perfektně zachycovaly zvuk a vybavené technologií potlačení hluku.

Video:​


PS5 sluchátka


PS5 Pulse 3D Headset


PlayStation 5 sluchátka


PS5 Pulse 3D Wireless Headset


PlayStation 5 Pulse 3D Wireless Headset


PS5


Hry na PS5 – XBOX SERIES – PC​


PS5 sluchátka, PlayStation 5 sluchátka, PS5 Pulse 3D Headset, PS5 Pulse 3D Wireless Headset, PlayStation 5 Pulse 3D Wireless Headset.


Tipy na hry pro PS5, PS4, PC, XBOX

Reklama

Mohlo by se vám líbit