PlayStation Plus Essential, Extra a Premium

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Novinky PlayStation Plus Essential, Extra a Premium. Předplatné pro PS4 a PS5 se od 22. června 2022 změní. Nová služba PlayStation Plus nabídne tři možnosti členství: PlayStation Plus Essential, PlayStation Plus Extra a PlayStation Plus Premium.

PlayStation Essential

PlayStation Plus Essential nabídne stejné výhody, které členové služby PlayStation Plus dostávali doposud. Hry ke stažení každý měsíc, exkluzivní slevy, cloudové úložiště na uložené hry a přístup k online hraní pro více hráčů. Vylepši svůj zážitek s konzolí PlayStation díky základním funkcím, jako jsou přístup k online multiplayeru, dvě hry pro konzoli PS4 a jedna hra pro konzoli PS5 ke stažení každý měsíc, exkluzivní slevy a další. Cena je na 1 měsíc za 235 Kč / 3 měsíce 650 Kč / 12 měsíců 1560 Kč.

PlayStation Extra

PlayStation Plus Extra nabízí všechny výhody předplatného Essential a přidává až 400 nejzábavnějších her pro konzole PS4 a PS5, včetně her: Death Stranding, God of War, Mortal Kombat 11, Returnal, Marvel’s Spider-Man a Marvel’s Spider-Man: Miles Morales. Nové hry se do katalogu her budou přidávat každý měsíc, kdežto jiné mohou službu opouštět. Cena je na 1 měsíc za 365 Kč / 3 měsíce 1 040 Kč / 12 měsíců 2 600 Kč.

PlayStation Premium

PlayStation Plus Premium nabízí všechny výhody Essential a Extra a přidává dalších 340 her. Hry pro konzoli PS3 budou dostupný prostřednictvím cloudového streamování. Katalog klasických her z původních konzolí PlayStation, PS2 a PSP bude možnost hrát přes streamování, nebo si je budete moc stáhnout. Zákazníci mohou streamovat hry do konzolí PS4 a PS5 a počítačů.

V rámci tohoto předplatného se budou nabízet také časově omezené zkušební verze her, aby si zákazníci mohli vybrané hry vyzkoušet ještě před zakoupením. Získej veškeré výhody z ostatních plánů, časově omezené zkušební verze her, klasické hry PlayStation z katalogu klasiky a možnost cloudového streamování, abys mohl hrát stovky her z obou katalogů bez čekání než se stáhnou. Cena je na 1 měsíc za 445 Kč / 3 měsíce 1 300 Kč / 12 měsíců 3 120Kč.

PlayStation Plus Essential, Extra a Premium
PlayStation Plus Essential, Extra a Premium

Pokračovat ve čtení:​

Online hry pro více hráčů

Call of Duty, GTA online, Red Dead Redemption 2, Knockout City, Sackboy: A Big Adventure, DIRT 5, Crash Team Racing Nitro-Fueled, It Takes Two, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Deluxe Edition, Diablo III: Eternal Collection, Minecraft, Marvel’s Avengers, Ghost of Tsushima, Demon’s Souls, Gran Turismo 7, UNCHARTED, FIFA 22, Rocket League, Far Cry 6, Battlefield 2042 a další.

Kolik stojí předplatné pro PlayStation?

PlayStation Plus Essential na 1 měsíc za 235 Kč / 3 měsíce 650 Kč / 12 měsíců 1560 Kč. PlayStation Plus Extra na 1 měsíc za 365 Kč / 3 měsíce 1 040 Kč / 12 měsíců 2 600 Kč. PlayStation Plus Premium na 1 měsíc za 445 Kč / 3 měsíce 1 300 Kč / 12 měsíců 3 120Kč.

Můžu měnit předplatné pro PS4 a PS5?

Ano, kdykoliv můžete snadno upgradovat předplatné. Jestli tak budete chtít učinit, budete muset zaplatit rozdíl mezi současným a novým.

Jdou hrát online hry pro více hráčů bez PlayStation Plus Essential?

Většina online her pro PS4 a PS5 vyžaduje předplatné PlayStation Plus Essential. Ale jsou hry kde předplatné nepotřebujete: Call of Duty: Warzone, Fortnite, Apex Legends a další.

PS4 Extra


PS5 Extra


PS4 Premium


PS4 Essential


PS5 Premium


PS5 Essential


Předplatné PS4


Předplatné PS5


PlayStation Plus Extra


PlayStation Plus Premium


PlayStation Plus Essential


Předplatné PlayStation 4 a 5


PS5


Hry na PS5 – XBOX SERIES – PC​


PS4 Extra, PS5 Extra, PS4 Premium, PS4 Essential, PS5 Premium, PS5 Essential, Předplatné PS4, Předplatné PS5, PlayStation Plus Extra, PlayStation Plus Premium, PlayStation Plus Essential, Předplatné PlayStation 4 a 5.


PlayStation Plus Essential, Extra a Premium

Reklama

Mohlo by se vám líbit