PlayStation VR 2 a PS VR2 Sense na PS5

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

PlayStation VR 2 a PS VR2 Sense je nová generace hraní ve virtuální realitě na PS5 a pomůže nám uniknout do emocemi napěchovaných vzrušujících světů, které nás pohltí svým neuvěřitelně ostrým vizuálním zpracováním a neskutečně hlubokým pocitem vtažení do děje. Vychutnáme si pokročilé smyslové a emocionální zážitky prostřednictvím odezvy soupravy, adaptivního spouště, haptické odezvy, detekcí dotyku prstu, sledování očí a technologii Tempest 3D AudioTech.

Pokračovat ve čtení:​

Displej 4K HDR

PS VR2 nabízí strhující prostředí virtuální reality v rozlišení 4K s vysokým dynamickým rozsahem a rychlostí vykreslování až 120 snímků za sekundu. 2 displeje OLED s rozlišením 2000 x 2040 poskytnou víc než čtyřnásobné rozlišení oproti původní soupravě PlayStation VR. Vychutnej si herní seanci díky zornému poli 110°, lehkým a dobře vyváženým Fresnelovým čočkám i seřizovacímu kolečku, které ti umožní zaostřit obraz zcela dle vlastních potřeb.

Sledování očí

Souprava PS VR2 rozpoznává pohyb očí, a ty tak můžeš se hrou interagovat novými a realistickými způsoby, které vyvolají zvýšené emoční reakce a zajistí pokročilejší ztvárnění výrazu při setkání s ostatními hráči online. Kamery pro sledování očí sledují linii tvého pohledu při míření nebo rozhlížení, zatímco pokročilé techniky optimalizovaného vykreslování zlepšují vizuální zážitek tím, že upravují rozlišení tak, aby přesně určily a zvýraznily to, na co se zaměřuješ.

Oboustranné sledování

PlayStation VR2 pro PS5 sleduje tvé chování a ovladače prostřednictvím čtyř kamer zabudovaných v soupravě. Tvé pohyby a směr pohledu se tak projevují přímo ve hře, aniž by bylo nutné použít externí kameru.

Odezva soupravy

V klíčových okamžicích hraní pocítíš jemné vibrace soupravy. Vibrace produkované jediným zabudovaným motorem přidávají ke smyslovému pohlcení hrou inteligentní vjemový prvek. Rozeznáš zvýšený puls své postavy ve vypjatých situacích, příval objektů prolétajících ti těsně kolem hlavy nebo tah vozidla.

Technologie Tempest 3D AudioTech

Díky audio systému, který se dynamicky přizpůsobí tvé poloze a pohybům hlavy, se octneš přímo uprostřed neskutečně realistického zvukového prostředí. Vnímej přítomnost další postavy, když ti šeptá do ucha, lokalizuj přátele i nepřátele podle střelby nebo kroků a zažij plíživý strach z hrozby, která se blíží z jakéhokoli směru.

Ovladače Sense pro PlayStation VR2

Díky haptické odezvě, adaptivním spouštím, přesnému sledování a detekci dotyku prstu dokonale integrovaným do jedinečného ergonomického designu můžeš s virtuálními světy interagovat zbrusu novými a úchvatnými způsoby.

Sférický design

Vezmi do ruky nový intuitivní ovladač Sense pro PS VR2 a vychutnej si volnost pohybu a realistický přirozený herní zážitek. Díky vyváženému a ergonomickému designu se můžeš plně soustředit na pohodlné prozkoumávání herního světa, v němž se nacházíš.

Analogové páčky a tlačítka

Ovládej své činnosti ve hře pomocí tradičních analogových páček a akčních tlačítek rozmístěných na dvou ovladačích spolu s tlačítkem možnosti a tlačítkem vytvořit. Kromě adaptivních spouští jsou oba ovladače vybaveny také tlačítkem „uchopení“ herních objektů.

Detekce dotyku prstu

Detekce dotyku prstu umožňuje přirozenou interakci s herními předměty a prostředím bez nutnosti aktivního tisknutí některého z tlačítek. Ovladač Sense pro PS VR2 dokáže dokonale kopírovat přirozené pohyby a gesta, takže ti umožní proniknout do virtuálního světa a vlastníma rukama se ho dotknout.

Haptická odezva

Pociť realistické a detailní reakce na své činnosti ve hře. Od jemných vibrací po intenzivní impulzy z herního světa ti do rukou může proudit široká paleta rozmanitých vjemů. Vyzkoušej si, jaké to je střílet nebo útočit různými zbraněmi, vyrábět nástroje, dotýkat se rozmanitých textur prostředí a cestovat zvlněným terénem.

Adaptivní spouště

Zažij proměnlivou intenzitu a napětí při interakci s herním vybavením a prostředím. Adaptivní spouště tě fyzicky propojí s děním na obrazovce, což přináší hluboký pocit pohlcení herním dějem, ať už jde o natahování stále napjatější tětivy, drcení předmětů holýma rukama nebo zaseknutí zbraně v zápalu boje.

Specifikace PlayStation VR2

Způsob zobrazení: OLED
Rozlišení panelu: 2000 x 2040 na oko
Obnovovací frekvence panelu: 90Hz a 120Hz
Oddělení čočky: Nastavitelný
Zorné pole: 110 stupňů
Pohybový senzor: Šestiosý systém snímání pohybu
Přídavný senzor: IR senzor přiblížení
Kamery: 4 kamery pro sledování náhlavní soupravy a ovladače
IR kamera pro sledování očí na oko
Zpětná vazba: Vibrace na sluchátkách
Komunikace s PS5: USB Type-C
Audio vstup: Vestavěný mikrofon
Výstup: Stereo konektor pro sluchátka

Specifikace ovladačů PlayStation VR2 Sense
Komunikace: Bluetooth Ver5.1
Baterie: Vestavěná lithium-iontová dobíjecí baterie

Horizon Call of the Mountain exkluzivně pro PS VR2

Hra Horizon Call of the Mountain nabízí jedinečný zážitek se světa Horizon, který exkluzivně pro PS VR2 vytvořily tvůrčí týmy Guerilla a Firesprite Games.

Video:​

hqdefaultplay btn
PlayStation VR 2 design revealed

Datum vydání PSVR 2?

V současné době neexistuje žádné oficiální datum vydání PSVR 2 , i když zvěsti v současné době zařazují náhlavní soupravu do období vánnočních svátků 2022.

Kolik bude stát PSVR 2?

PlayStation VR 2 bude pravděpodobně stát něco kolem 13tis.

Můžete hrát s 2 VR na PS4?

Ne, PS4 nemá potřebný výkon na PS VR2.

Jaké auto je nejlepší a nejrychlejší v Cyberpunk 2077?

Nejrychlejší auto je: Rayfield Caliburn. Cena: 157 000 eurodolarů.

Je PlayStation VR kompatibilní s PS5?

Ano, hry pro PlayStation VR patří mezi tisíce her pro PlayStation 4, které lze hrát na PlayStation 5. Hraní her PS VR na konzoli PS5 vyžaduje náhlavní soupravu PS VR, kameru pro PS4 a adaptér.


PSVR2


PS VR2


PSVR 2


VR2 Sense


PS VR2 Sense


PlayStation VR2


PlayStation VR 2


PS5


Hry na PS5 – XBOX SERIES – PC​


PSVR2, PS VR2, PSVR 2, VR2 Sense, PS VR2 Sense, PlayStation VR2, PlayStation VR 2.


Tipy na hry pro PS5, PS4, PC a XBOX

Reklama

Mohlo by se vám líbit