PlayStation VR brýle pro PS4 a PS5

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

PlayStation VR brýle pro PS4 a PS5 nabízí obnovovací frekvence 120 Hz. Nadčasové provedení soupravy PlayStation VR je plně kompatibilní i s novou konzolí PlayStation 5. Potřebujete PS 4 kameru a speciální adaptér pro PS5. Obě zařízení jsou součástí balení, takže jen zapojíte a hrajete. Brýle pro virtuální realitu chcete a já se nedivím.

Stačí nasadit a hrát​

Souprava má za sebou dlouhý vývoj zaměřený na to, aby byla co nejlehčí a nejpohodlnější. Bez námahy se nasazuje a její inovativní design v sobě spojuje minimální hmotnost a podporu náhlavního oblouku přes horní část hlavy, aby váš pocit reality nic nenarušilo.

PlayStation 4 kamera​

PlayStation 4 kamera vybavená duálními objektivy a 3D hloubkovými snímači sleduje polohu soupravy, pohybového ovladače PlayStation Move a bezdrátového ovladače DualShock ze všech úhlů. Díky tomu se skvěle přenáší jakýkoli pohyb přímo do hry.

Úchvatná zvuková kulisa

Obrazový vjem ruku v ruce doplňuje 3D audio, díky kterému přesně poznáte, z jaké směru přicházejí zvuky. Důležitým prvkem je i vestavěný mikrofon s možností komunikace s ostatními hráči online.

Výhled v rozsahu 360 stupňů

Díky soupravě PS VR se dostanete na místa, o kterých se vám ještě ani nesnilo. Speciální obrazovka OLED se stará o perfektní a mimořádně plynulé 360° zobrazení a neuvěřitelnou snímkovací frekvencí 120 FPS.

Obsah balení PlayStation VR

Soupravu PlayStation VR, PlayStation kameru, Procesní jednotku, Stereofonní sluchátka, Kabel USB + HDMI, Adaptér a síťový kabel AC, Adaptér pro připojení soupravy PS VR a Adaptér PS5. Voucher na hry: VR Worlds, Skyrim, Resident Evil 7, Everybodys Golf, Astrobot.


PS5 VR set​


VR pro PS5​


PlayStation 5 VR​


Playstation VR PS5​


PlayStation VR brýle pro PS4 a PS5​


PS5


Televize pro PS5


PlayStation 5 příslušenství a PS5 hry


PS5 VR set, VR pro PS5, PlayStation 5 VR, Playstation VR PS5, PlayStation VR brýle pro PS4 a PS5.


Tipy co dělat doma

Reklama

Mohlo by se vám líbit