Praha

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Praha je hlavní město Česka, ve světě známe jako: Prague, Praga a Прага. V článku o Praze najdete informace: Metro, Počasí, Koupaliště, Kam do lesa, Cyklostezky, Dětské hřiště, Pražský hrad, Veřejné ohniště, Kam na procházku a Nejlepší Kebab a Gyros.


Metro

Metro Praha

Metro v Praze se skládá ze tří linek A, B, C, na kterých jezdí soupravy každé 2–4 minuty ve špičkách, každých 5–10 minut v ostatních obdobích.


Počasí

Počasí Praha

Počasí v Praze dnes, zítra a o víkendu. Předpověď počasí je aktualizováno 24/7. Jestli hledáte aktuální počasí a dlouhodobou předpověď počasí, tak jste na správném místě.


Koupaliště

Koupaliště v Praze 2021

Koupaliště v Praze Vám nabídne nejlepší tipy kam k vodě v Praze. Byl pro Vás vytvořen seznam bazénu, abyste našli nejlepší koupání v Praze.


Kam do lesa

Kam do lesa v Praze

Kam do lesa v Praze nabízí skvělé tipy kam na výlet do lesa a kam na procházku lesem s kočárkem, s dětmi, se psem.


Cyklostezky

Cyklostezky v Praze a kam na kole Praha

Cyklostezky v Praze a kam na kole Praha. Cyklovýlet si můžete naplánovat díky Google mapám kde klikněte na tlačítko TRASA.


Dětské hřiště

Dětské hřiště v Praze

Dětské hřiště v Praze a nejlépe v přírodě. V seznamu níže najdete 12 dětských hřišť která jsou zdarma. Najdete zde: Les Divoká Šárka, Hostivařský les, Chuchelský les, Kunratický les a další.


Pražský hrad

Pražský hrad

Pražský hrad je dnes kromě sídla hlavy státu také významnou kulturní a historickou památkou. Na Pražském hradě jsou uchovávány korunovační klenoty, pozůstatky českých králů, vzácné křesťanské relikvie, umělecké poklady a také historické dokumenty.


Veřejné ohniště

Veřejné ohniště Praha

Veřejné ohniště v Praze nabízí seznam míst, kde lze grilovat na veřejném prostranství: Čimický les, Kunratický les, Chuchelský les, Hostivařský les, Prokopské údolí a Les Divoká Šárka.


Kam na procházku

Kam na procházku v Praze

Kam na procházku v Praze nabízí seznam míst kam se jít projít v Praze do přírody. Praha je velmi rušné město a přece jen je zde mnoho míst, kde se dá v klidu procházet v přírodě.


Nejlepší Kebab a Gyros

Nejlepší Kebab a Gyros v Praze

Nejlepší Kebab a Gyros v Praze je Gemüse Corner Kebab, Can Bey Kebab, Tasty Döner Kebab, Mahir Kebab, Royal Grill a hlavně Street Kebab na Sokolovské.


Hlavní město Praha

Hlavní město Praha

Hlavní město Praha nabízí skvělá místa kam vyrazit na výlety. Jestli hledáte kam na výlet v Praze, nebo kam do přírody v Praze, použijte tlačítko níže.


Video od: Kluci z Prahy

7 nejhezčích pohledů na Prahu

Prag, Praga, Прага, Prague.


Praha
Praha

Prag


Praha


Praga


Прага


Prague


www.praha.eu


Kam s dětmi


Tipy kam na výlety


Prag, Praga, Прага, Prague.


Výlety

Reklama

Mohlo by se vám líbit