Přátelé / Friends The Reunion

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Přátelé / Friends The Reunion už 27.5. 2021. Naši oblíbení přátelé jsou zpět na scéně, tam kde to všechno začalo. Americký televizní sitcom o skupině přátel žijících v Greenwich Village v New Yorku. První epizoda byla odvysílána na stanici NBC 22. září 1994 a poslední 6. května 2004. Je smutné, jak rychle ten čas letí.

Přátelé 2021

Přátelé 2021 nabídnou se s představiteli oblíbených postav podívat do zákulisí seriálu a budeme s nimi moci prožít autentické reakce a vzpomínky na seriál. Buďte svědky nerozbitného pouta, která dokonale zachytila ​​okamžik života, kdy se vaši přátelé stanou vaší rodinou. Friends: The Reunion 27. května na HBO Max, bohužel služba je dostupná jen v USA.

Friends obsazení

Jennifer Aniston jako Rachel Greenová, český dabing Miriam Chytilová. Courteney Cox jako Monica Gellerová, český dabing Pavla Rychlá. Lisa Kudrow jako Phoebe Bufetová, český dabing Stanislava Jachnická. Matt LeBlanc jako Joey Tribbiani, český dabing Petr Rychlý. Matthew Perry jako Chandler Bing, český dabing Rostislav Čtvrtlík. David Schwimmer jako Ross Geller, český dabing Daniel Rous.


Přátelé 2021


Friends 2021


Friends reunion


Friends The Reunion


Na co se podívat


Tipy co dělat doma


Friends 2021, Friends The Reunion.


Přátelé / Friends The Reunion

Reklama

Mohlo by se vám líbit