Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Předpověď počasí

Předpověď počasí na zítra v ČR, na víkend v Praze, v Brně, v Ostravě, v Olomouci, v Plzni, v Liberci, v Opavě, v Hradci Králové, Ústí nad Labem, v Kutné Hoře, Českém Krumlově a atd. Předpověď počasí je prognóza počasí, založená na využití poznatků o fyzikálních zákonitostech. Počasí je definováno mnoha faktory (hlavně atmosférickým tlakem, vlhkostí, teplotou a větry). K předpovědi počasí je třeba tyto faktory sledovat a k tomu slouží mnoho technických zařízení a přístrojů.

Předpověď počasí v ČR

Reklama

Počasí Praha

booked.net

Počasí Brno

booked.net

Počasí Ostrava

booked.net

Počasí Olomouc

booked.net

Počasí Plzeň

booked.net

Počasí Liberec

booked.net

Počasí Opava

booked.net

Počasí Hradec Králové

booked.net

Počasí Ústí nad Labem

booked.net

Počasí Kutná Hora

booked.net

Počasí České Budějovice

booked.net

Počasí Karlovy Vary

booked.net

Počasí Zlín

booked.net

Počasí Šternberk

booked.net

Počasí Prachatice

booked.net

Počasí Moravská Třebová

booked.net

Počasí Tábor

booked.net

Počasí Kroměříž

booked.net
Reklama

Dlouhodobá předpověď počasí, Předpověď počasí na víkend, Předpověď počasí na zítra, Předpověď počasí Praha, Předpověď počasí v ČR.

Předpověď počasí 2022
Předpověď počasí

Počasí

Počasí je okamžitý stav v ovzduší na určitém místě. Je dáno stavem všech atmosférických jevů pozorovaných na určitém místě a v určitém krátkém časovém úseku nebo okamžiku. Tento stav se popisuje souborem hodnot meteorologických prvků, které byly naměřeny meteorologickými přístroji nebo zjištěny pozorovatelem (např. teplota vzduchu, stav oblačnosti, rychlost a směr větru, déšť, sněžení apod.) Změny počasí jsou způsobeny především zemskou rotací. Ohromné masy vzduchu a vody vlivem zemské rotace mají na severní polokouli tendenci pohybovat se ve směru hodinových ručiček. Na jižní polokouli se tyto masy pohybují opačným směrem.


Dlouhodobá předpověď počasí


Předpověď počasí na víkend


Předpověď počasí na zítra


Kam do přírody

[rank_math_breadcrumb]