Putin rakovina

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Putin rakovina štítné žlázy, tak zní zpráva investigativního média Proekt. Zpráva také uvádí, že se obrátil k alternativní medicíně, jako je koupel v extraktu z jeleního parohu. Pacienti trpící rakovinu štítné žlázy mají nádor na krku, který často způsobuje chraplavý hlas a potíže s polykáním. Rakovina přináší velké bolesti, stejně tak i válka. Kreml tvrzení o jeho špatném zdravotním stavu opakovaně popřel.

Trpí Putin rakovinou?

Zpráva investigativního media Proekt uvedla: Ruského prezidenta v posledních čtyřech letech „neustále“ navštěvoval onkologický chirurg Jevgenij Selivanov v jeho černomořském paláci. Pan Selivanov se specializuje na rakovinu štítné žlázy a strávil s Putinem mnoho dní v jeho „osobním“ paláci v Soči. To vše podnítilo dlouhodobé zvěsti, že současný prezident Ruské federace Vladimir Vladimirovič Putin trpí rakovinou štítné žlázy. Kreml v pátek popřel, že by prezident Vladimir Putin podstoupil operaci rakoviny štítné žlázy.

Vladimir Putin

Prezident Ruska Vladimir Vladimirovič Putin je ruský politik, v letech 2000–2008 a od roku 2012 prezident Ruské federace. Datum narození: 7. října 1952 69 let, Petrohrad, Rusko.

Současný prezident Ruské federace Vladimir Vladimirovič Putin má rakovinu štítné žlázy.

Proekt Media
Putin rakovina
Putin rakovina

Putin věk?

října mu bylo 69 let.

Putin děti?

Děti: Dcera Maria Putinová a dcera Katerina Vladimirovna Tichonovová.

Putin Manželka?

Manželka: Ljudmila Očeretná (sňatek: 1983–2014).

Má Putin rakovinu?

Zpráva investigativního média Proyekt tvrdí, že Putin trpí rakovinou štítné žlázy.

Putin datum narození?

Datum narození: 7. října 1952.

Putin věk, Путін рак, Putin děti, Putin dcera, Putin rakovina, Putin Manželka, Putin cancer 2022, Má Putin rakovinu, Vladimir Putin rakovina.


Putin věk


Путін рак


Putin děti


Putin dcera


Putin rakovina


Putin Manželka


Putin cancer 2022


Má Putin rakovinu


Vladimir Putin rakovina


Zkontrolujte aktuální úroveň radiace


Ukrajina online kamera Kyjev živě 24/7


Putin věk, Путін рак, Putin děti, Putin dcera, Putin rakovina, Putin Manželka, Putin cancer 2022, Má Putin rakovinu, Vladimir Putin rakovina.


Putin rakovina

Reklama

Mohlo by se vám líbit