Ratchet and Clank Rift Apart PS5

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Ratchet and Clank Rift Apart PS5 – Vydejte se na skok do dimenze s Ratchetem a Clankem, když si vezmou zlého císaře z jiné reality. Skákejte mezi světy nabitými akcemi a dále ohromujícími rychlostmi – doplněnými oslnivými vizuály a šíleným arzenálem – jak mezigalaktické dobrodruhy vystřelí na konzolu PS5.

Ohavné zbraně

Zlý robotický císař pracuje přesčas, aby vyhladil organický život, v jeho paměti je další Ratchet a Clankův vlastní rozměr. Budete muset oprášit odporné zbraně dynamického páru a zastavit dimenzionální kolaps v jeho stopách. Vydejte se na cestu domů s arzenálem výbušných nových zbraní, včetně Burst Pistol, Topiary Sprinkler a Shatterbomb. Zip nad městskými scenériemi, oživte boj a proklouzněte dimenzemi s novými gadgety vzdorujícími fyzice.

Nové tváře

Spojte nejvyššího dvojitého týmu s obsazením známých spojenců a nových tváří – včetně zcela nového odbojáře Lombax, který je stejně odhodlaný odstranit robotickou pohromu. Hrajte jako Ratchet a jako záhadná nová žena Lombax z jiné dimenze. Objevte zcela novou interdimenzionální mechaniku Clank.

Ohromující vizuál

Užijte si vizuálně oslňující interdimenzionální dobrodružství poháněné ohromující rychlostí a pohlcujícími vlastnostmi konzoly PlayStation®5. Postaveno od základu uznávaným studiovým Insomniac Games, překonáte to, co vidíte, s herními akcemi, které ve vašich rukou ožijí prostřednictvím bezdrátového ovladače DualSense.


Pokračovat ve čtení:​

Cestování ve velkém stylu

Zažijte mezigalaktické promíchání dimenzionálních rozporů, protože kombinují nové světy a hru. Warp napříč bojištěmi, abyste rychle získali své bojové výhody a opravili planetární trhliny pomocí hádanek rozměrových. Navštivte nikdy předtím neviděné planety a podívejte se na alternativní dimenzionální verze starých oblíbených, nyní živější než kdy jindy díky exotické flóře a fauně díky síle konzoly PlayStation.

Video:​


Ratchet and Clank


Ratchet and Clank PS5


PS5 Ratchet and Clank


Ratchet and Clank Rift Apart PS5


PS5


Hry na PS5 – XBOX SERIES – PC​


Ratchet and Clank, Ratchet and Clank PS5, PS5 Ratchet and Clank, Ratchet and Clank Rift Apart PS5.


Tipy na hry pro PS5, PS4, PC, XBOX

Mohlo by se vám líbit