Ratchet and Clank Rift Apart PS5

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Ratchet and Clank Rift Apart PS5 – Vydejte se na skok do dimenze s Ratchetem a Clankem, když si vezmou zlého císaře z jiné reality. Skákejte mezi světy nabitými akcemi a dále ohromujícími rychlostmi – doplněnými oslnivými vizuály a šíleným arzenálem – jak mezigalaktické dobrodruhy vystřelí na konzolu PS5.

Ohavné zbraně

Zlý robotický císař pracuje přesčas, aby vyhladil organický život, v jeho paměti je další Ratchet a Clankův vlastní rozměr. Budete muset oprášit odporné zbraně dynamického páru a zastavit dimenzionální kolaps v jeho stopách. Vydejte se na cestu domů s arzenálem výbušných nových zbraní, včetně Burst Pistol, Topiary Sprinkler a Shatterbomb. Zip nad městskými scenériemi, oživte boj a proklouzněte dimenzemi s novými gadgety vzdorujícími fyzice.

Nové tváře

Spojte nejvyššího dvojitého týmu s obsazením známých spojenců a nových tváří – včetně zcela nového odbojáře Lombax, který je stejně odhodlaný odstranit robotickou pohromu. Hrajte jako Ratchet a jako záhadná nová žena Lombax z jiné dimenze. Objevte zcela novou interdimenzionální mechaniku Clank.

Ohromující vizuál

Užijte si vizuálně oslňující interdimenzionální dobrodružství poháněné ohromující rychlostí a pohlcujícími vlastnostmi konzoly PlayStation®5. Postaveno od základu uznávaným studiovým Insomniac Games, překonáte to, co vidíte, s herními akcemi, které ve vašich rukou ožijí prostřednictvím bezdrátového ovladače DualSense.


Pokračovat ve čtení:​

Cestování ve velkém stylu

Zažijte mezigalaktické promíchání dimenzionálních rozporů, protože kombinují nové světy a hru. Warp napříč bojištěmi, abyste rychle získali své bojové výhody a opravili planetární trhliny pomocí hádanek rozměrových. Navštivte nikdy předtím neviděné planety a podívejte se na alternativní dimenzionální verze starých oblíbených, nyní živější než kdy jindy díky exotické flóře a fauně díky síle konzoly PlayStation.

Video:​


Ratchet and Clank


Ratchet and Clank PS5


PS5 Ratchet and Clank


Ratchet and Clank Rift Apart PS5


PS5


Hry na PS5 – XBOX SERIES – PC​


Ratchet and Clank, Ratchet and Clank PS5, PS5 Ratchet and Clank, Ratchet and Clank Rift Apart PS5.


Tipy na hry pro PS5, PS4, PC, XBOX

Reklama

Mohlo by se vám líbit