Rekreační areál Garnataurus

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Rekreační areál Garnataurus nabízí individuálním přístupu při přípravě svatebních obřadů, školních pobytů v přírodě, letních táborů nebo sportovních soustředění i adaptačních kurzů. V areálu často potkáte dobrovolníky z celého světa, kteří se podílí nejen na přípravě zábavných programů pro děti.

Členění areálu

Členění areálu umožňuje poskytnout prostor více skupinám různého zaměření. V době zhoršeného počasí poslouží kryté sportoviště s dřevěnou podlážkou až pro 100 osob, prostorná jídelna, která pojme až 160 osob nebo menší společenská místnost pro 30 osob. Celková kapacita areálu je 180 lůžek.

Dále nabízí

Dále nabízí ubytování ve vytápěné zděné budově s kapacitou 49 lůžek. Sociální zařízení je pro celý areál společné a splňuje hygienické podmínky pro zotavovací akce.

Vytápění srubů

Díky vytápěným srubům s velikou verandou pro klidové aktivity poskytujeme ubytování již od brzkých jarních měsíců až do pozdních podzimních dnů. Celková kapacita ve srubech je 140 lůžek.


Webová stránka​

www.garnataurus.cz


Ceník / Vstupné​

Cena za pobyt je vytvářena na základě zaslané poptávky


Otevírací doba​

od jara do podzimu

Rekreační areál Garnataurus
Rekreační areál Garnataurus

Pokračovat ve čtení:​

Areál je vhodný

Areál je vhodný především pro pořádání svatby v přírodě, škol v přírodě, sportovních soustředění, letních dětských táborů nebo adaptačních kurzů. Připravujeme celodenní stravu s ohledem na různé typy diet, ovocné svačiny a pitný režim po celý den.

Víceúčelové hřiště

Fotbalové hřiště, víceúčelové hřiště a kryté sportovní prostory, koupání i les se nachází přímo v prostoru areálu a jsou plně k dispozici všem klientům. K areálu dále náleží rozlehlý zatravněný prostor, který poslouží pro odpočinek, relaxaci, zběsilé dovádění i sportovní aktivity.

Areál leží

Areál leží mezi obcemi Budčice a Chřenovice, okr. Kutná Hora a je dostupný z dálnice D1 Exit 66 přibližně 10 km, nebo ze železniční stanice Chřenovice, odkud je to pohodová 10 minutová procházka do centra areálu.

Video:​


KRAJ

Středočeský kraj


ADRESA

Kounice 30
285 22 Vlastějovice


GPS souřadnice​

49.7188453N
15.1964169E


Svatba ve stodole


Kemp Garnataurus


Rekreační areál Garnataurus


Rekreační středisko Garnataurus


Areál Garnatarus Zruč nad Sázavou


Kam do kempu


Otevřené kempy v ČR


Svatba ve stodole, Kemp Garnataurus, Rekreační areál Garnataurus, Rekreační středisko Garnataurus, Areál Garnatarus Zruč nad Sázavou.


Tipy kam na výlet

Reklama

Mohlo by se vám líbit