Rekreační areál Garnataurus

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Rekreační areál Garnataurus nabízí individuálním přístupu při přípravě svatebních obřadů, školních pobytů v přírodě, letních táborů nebo sportovních soustředění i adaptačních kurzů. V areálu často potkáte dobrovolníky z celého světa, kteří se podílí nejen na přípravě zábavných programů pro děti.

Více informací:

Členění areálu

Členění areálu umožňuje poskytnout prostor více skupinám různého zaměření. V době zhoršeného počasí poslouží kryté sportoviště s dřevěnou podlážkou až pro 100 osob, prostorná jídelna, která pojme až 160 osob nebo menší společenská místnost pro 30 osob. Celková kapacita areálu je 180 lůžek.

Vytápění srubů

Díky vytápěným srubům s velikou verandou pro klidové aktivity poskytujeme ubytování již od brzkých jarních měsíců až do pozdních podzimních dnů. Celková kapacita ve srubech je 140 lůžek.

Dále nabízí

Dále nabízí ubytování ve vytápěné zděné budově s kapacitou 49 lůžek. Sociální zařízení je pro celý areál společné a splňuje hygienické podmínky pro zotavovací akce.

Víceúčelové hřiště

Fotbalové hřiště, víceúčelové hřiště a kryté sportovní prostory, koupání i les se nachází přímo v prostoru areálu a jsou plně k dispozici všem klientům. K areálu dále náleží rozlehlý zatravněný prostor, který poslouží pro odpočinek, relaxaci, zběsilé dovádění i sportovní aktivity.

Areál je vhodný

Areál je vhodný především pro pořádání svatby v přírodě, škol v přírodě, sportovních soustředění, letních dětských táborů nebo adaptačních kurzů. Připravujeme celodenní stravu s ohledem na různé typy diet, ovocné svačiny a pitný režim po celý den.

Areál leží

Areál leží mezi obcemi Budčice a Chřenovice, okr. Kutná Hora a je dostupný z dálnice D1 Exit 66 přibližně 10 km, nebo ze železniční stanice Chřenovice, odkud je to pohodová 10 minutová procházka do centra areálu.

Rekreační areál Garnataurus
Rekreační areál Garnataurus

INFORMACE

Webová stránka

Ceník / Vstupné

Cena za pobyt je vytvářena na základě zaslané poptávky

Otevírací doba

Od jara do podzimu

Region

Středočeský kraj

Adresa

Kounice 30
285 22 Vlastějovice

GPS souřadnice

49.7188453N
15.1964169E

Svatba ve stodole, Kemp Garnataurus, Rekreační areál Garnataurus, Rekreační středisko Garnataurus, Areál Garnatarus Zruč nad Sázavou.

Svatba ve stodole

Kemp Garnataurus

Rekreační areál Garnataurus

Rekreační středisko Garnataurus

Areál Garnatarus Zruč nad Sázavou

Svatba ve stodole, Kemp Garnataurus, Rekreační areál Garnataurus, Rekreační středisko Garnataurus, Areál Garnatarus Zruč nad Sázavou.

Mohlo by se vám líbit

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Souhlasím : číst více