Resort Beach Nová Živohošť

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Resort Beach Nová Živohošť nabízí rodinnou dovolenou na Slapech. Klidné prostředí s vzrostlými stromy tvoří příjemnou atmosféru, která slouží k relaxaci a odpočinku. Pro rodinnou dovolenou s dětmi je Resort Beach vybaven řadou aktivit, které je možné v rámci pobytu zdarma využívat.

Na co se můžete těšit

Aktivity a služby v areálu ZDARMA: Pláž v areálu, Dětské hřiště, Wi-Fi internet, Zapůjčení zahradního grilu, Stolní tenis, Beach volejbal, Nohejbal, Kanoe, Horská kola, Petanque, Šlapadla, Molo, Kroket, Frisbee, Lehátka,Ohniště, Badminton. Aktivity za poplatek: Golf, Tenis, Jízda na koni, Parník, Disco, Motorové čluny, Badminton.

Přístaviště

Elegantní prostředí a komplexní služby areálu doplňuje přístaviště pro lodě vybavené přípojkami vody a elektřiny 220 V. Marina na Slapské přehradě nabízí zázemí pro kotvení lodí do 12m, s jedinečným výhledem na okolí a také na naší soukromou pláž. Výhodou mola je umístění přímo v areálu.

Nová Živohošť ubytování

Pokoj ve vile: Ubytování typu čtyřlůžkový apartmán s velkou verandou. Součástí je TV, lednička, přípojka 220 V, vlastní koupelna, WC, větráky, lůžkoviny a ručníky. Jeden apartmán vybaven kuchyňkou. Parkování v areálu u bungalovů. Bungalov economy: Třílůžkový bungalov s vlastní koupelnou a WC. K vybavení patří TV, lednička, přípojka 220 V, větrák, lůžkoviny a ručníky. Možnost užití vlastní varné konvice a vařiče. Parkování na vnějším parkovišti


Webová stránka​

www.resort-beach-novazivohost.com


Ceník / Vstupné​

od 50 Kč


Otevírací doba​

celoročně

Resort Beach Nová Živohošť 2020
Resort Beach Nová Živohošť

Pokračovat ve čtení:​

Jak se dostanete do Resortu Beach Nová Živohošť

Příjezd od Prahy, D1 směr Brno – sjezd na Benešov, za Benešovem na Neveklov. Dále na Slapy, hned za Neveklovem vpravo na Novou Živohošť. Pak stále rovně až do Nové Živohošti, kolem parkoviště za závorou vlevo.

Pro děti

Pro rodinnou dovolenou s dětmi je Resort Beach vybaven řadou aktivit, které je možné v rámci pobytu zdarma využívat. Pro dovolenou s těmi nejmenšími určitě využijete dlážděné chodníčky ve stínu vzrostlých stromů, takže jízda s kočárkem již nebude noční můrou, ale příjemnou procházkou. Starší děti mohou ZDARMA využít šlapadla, kanoe, volejbalové hřiště, ping pong, půjčovnu kol….a mnoho dalšího.

Restaurace Terasa

Restaurace Terasa poskytuje ideální prostředí pro pořádání společenských akcí, firemních večírků, sportovních soustředění, svateb a rautů.

Video:​ Resort Beach Nová Živohošť

Dovolená na slapech-Resort Beach Nová Živohošť‎

Resort Beach, Nová Živohošť ubytování, Resort Beach Nová Živohošť, Nová Živohošť Resort Beach.


KRAJ

Středočeský kraj


ADRESA

Křečovice 257 56
Nová Živohošť 68


GPS souřadnice​

49.7490617N
14.4071017E


Nová Živohošť ubytování


Resort Beach Nová Živohošť


Nová Živohošť Resort Beach


Kam do kempu


Kemp Stará Živohošť


Resort Beach, Nová Živohošť ubytování, Resort Beach Nová Živohošť, Nová Živohošť Resort Beach.


Resort Beach Nová Živohošť

Reklama

Mohlo by se vám líbit