Safari Kemp ZOO Dvůr Králové

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Safari Kemp ZOO Dvůr Králové nad Labem nabízí luxusní stany v africkém stylu, v blízkosti výběhu afrických zvířat. Který vám kromě komfortního ubytování nabízí možnost mít africkou přírodu na dosah. Díky velké terase, která je součástí každého stanu, si můžete vychutnávat ničím nerušené pohledy na skupiny pakoňů, zeber nebo žiraf.

Zoo Hradec Králové, nebo ZOO Dvůr Králové

Zoo Hradec Králové lidé vyhledávají na internetu, ale zbytečně. Zoo v Hradci Králové totiž neexistuje. Ale existuje ZOO Dvůr Králové, které vám rádi doporučíme. A rádi vám doporučíme i ubytování v safari kempu ve Dvoře Králové. Čekají na vás luxusní stany v korunách stromů přímo nad velkým výběhem afrických zvířat. Africké bungalovy a stany, místa pro karavany a vlastní stany. Venkovní bazén a vířivka pro sezónní provoz.

Večerní safari

Objevte kouzlo afrického soumraku! Zažijte atmosféru podvečerní jízdy mezi velkými stády zvířat. Pozorujte zebry, žirafy a antilopy v záři zapadajícího slunce. Připravte se na jízdu, jakou jinde v Evropě nezažijete.


Webová stránka​

ZOO / www.safaripark.cz

Ubytování / www.safariparkresort.cz


Ceník / Vstupné​

od 110 Kč do 3400 Kč


Otevírací doba​

celoročně

Safari Kemp ZOO Dvůr Králové nad Labem
Safari Kemp ZOO Dvůr Králové nad Labem

Africké Offroad safari

Jen vy, stáda zvířat a spolehlivý průvodce. Vychutnejte si jízdu terénním vozem a pravou africkou večeři po návratu z divočiny. Zažijte podvečer mezi stády zvířat na pastvině Serengeti. Až vás přijde pozdravit zebra na vzdálenost ruky, zatají se vám dech.

Staňte se ošetřovatelem na jeden den

Staňte se na jeden den jedním z nás a poznejte zákulisí safari parku a každodenní život exotických zvířat. Nasajte atmosféru jedinečného prostředí naší zahrady. Být ošetřovatelem zvířat bylo možná dětským snem vaším nebo vašich blízkých a vy ho teď můžete splnit.

Poznejte zákulisí zahrady

Exotice můžete být blíž než kdykoli předtím, doslova na dosah ruky. Nahlédněte do safari parku zadními vrátky, zkuste si kontakt s hadem, přivoňte k žirafě nebo poznejte mořské akvárium z druhé strany. Nevšední procházka s průvodcem vám odhalí místa, kam jiní nesmí. Vyberte si podle chuti návštěvu zákulisí. Vhodné pro rodinu i skupinu až do 20 lidí.

Kuchařem v safari parku

Chcete odhalit tajemství šéfkuchaře kuchyně a dobré výživné kondice zvířat? Chcete se seznámit s průběhem přípravy krmné dávky od A až do Z? Přijďte a vyberte si jeden z pečlivě připravených jídelních lístků a zkuste uvařit celodenní menu na míru za asistence odborníků.

Svatba v ZOO safari parku

Skvělý svatební oběd bude zajištěn rovněž přímo v zahradě stejně jako odpolední program, v jehož rámci můžete se svými příbuznými a přáteli nakrmit žirafy či lemury, zatímco ti otrlejší si mohou pochovat exotické hady. Jestliže už teď uvažujete o svatebním dnu v safari parku, naplánujte si tu rovnou i svatební noc. Také tu můžete prožít v africkém stylu. V bungalovech nebo stanech vytvořených podle vzorů afrického safari budete usínat za řevu lvů a ráno posnídáte vedle stáda antilop.

Video:​ Kemp Zoo Dvůr Králové

Kemp Zoo Dvůr Králové

KRAJ

Královéhradecký kraj


ADRESA

Dvůr Králové nad Labem
Štefánikova 1029


GPS souřadnice​

50.4344611N
15.8016594E


ZOO Dvůr Králové


Kemp Dvůr Králové


Zoo Hradec Králové


Safari kemp Dvůr Králové


Kemp Safari Dvůr Králové


Zoologická zahrada Dvůr Králové


Zoologická zahrada Hradec Králové


Safari Kemp ZOO Dvůr Králové nad Labem


Kam do kempu


Koupaliště Flošna


ZOO Dvůr Králové, Kemp Dvůr Králové, Safari kemp Dvůr Králové, Kemp Safari Dvůr Králové, Zoo Hradec Králové, Zoologická zahrada Dvůr Králové, Zoologická zahrada Hradec Králové.


Safari Kemp ZOO Dvůr Králové

Reklama

Mohlo by se vám líbit