Senzory pohybu a vibrací

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Senzory pohybu a vibrací zahrnuje vizuální pohyb nebo pohyb objektů. Pohybové senzory a vibrační detektory jsou skvělým způsobem, jak snímat a upozorňovat na pohyb. Technologie pohybového senzoru se stala základem moderního vybavení pro lov duchů. Zařízení pro detekci pohybu zachycují pohyb, který může být pro naše omezené smysly nedetekovatelný, což může být perfektní nástroj pro vyšetřovatele paranormálních jevů.

360° Motion Puck

360° Motion Puck sleduje pohyb po celé místnosti – v rozsahu 360 stupňů. 360° Motion Puck využívá řadu vysoce sofistikovaných infračervených laserových senzorů pohybu a vzdálenosti ke kontrole pohybu všude kolem jednotky. Světla v horní části puku ukazují, jakým směrem byl detekován pohyb a pomáhají vizualizovat vzdálenost jakýchkoli objektů, které vstoupí do zóny. Pokud se objekt nebo entita pohybuje, každý senzor zachytí směr pohybu. Zvukové fronty vás upozorní na přítomnost v případě, že jste nebyli v místnosti, abyste viděli indikátory.

Motion Sensor Alarm

Motion Sensor Alarm pohybový senzor zaznamená jakýkoli pohyb a upozorní vás pomocí světla (pro vizuální upozornění a video dokumentaci) a vašeho výběru příjemného hlasu, zvonku, hudby nebo budíku. Stačí jej položit v jakékoli místnosti, kde jsou zjištěny pohyby, a být upozorněni, když k němu dojde. To je také užitečné při detekci pohybujících se objektů nebo při vstupu člověka na pozemek. Toto zařízení nevyžaduje žádné kabely, protože běží na baterie s možností připojení pro neomezené použití.

Light Trigger

Light Trigger je dokonalým společníkem pro laserovou mřížku při sledování oblasti. Funguje jako laserový vypínací drát k detekci pohybu nebo světelných anomolií mezi světelným zdrojem a tímto zařízením. Zjistí, upozorní a spočítá počet událostí pro dokumentaci. Může to být důsledek pohybu osoby nebo entity do osvětlené oblasti nebo pokud samotný světelný zdroj bliká. To je ideální pro lov duchů a výzkumu paranormálních jevů.

EDI+ Meter

EDI+ Meter je více než jen EMF měřič. Jedná se o komplexní nástroj pro lov duchů vytvořený pro lov duchů a paranormální vyšetřovatele, kteří chtějí přesnou detekci a data, která lze důkladně analyzovat v protokolu grafu nebo tabulky.

Laser Grid GS1

Laser Grid GS1, představte si, že byste mohli zmapovat vše, co jste chtěli vědět o fyzických aspektech ducha nebo jakékoli anomálie která před vámi prochází. Tak teď můžete! Systém GS1 Laser Grid pomáhá vizualizovat anomálie, jak se vyskytují v místnosti při vyšetřování. To může pomoci při určování rychlosti, rozměrů a dokonce to pomůže vytvořit 3D model entity. Zatímco tečky používané jinými produkty jsou užitečné při určování zrakových poruch, linkovaná mřížka je podstatně užitečnější pro přesnější měření.

Footstep Tracker Geophone

Footstep Tracker Geophone umožnuje zprávy o krocích, vibracích nebo pohybu. Toto neuvěřitelně citlivé zařízení pro detekci vibrací je geofon, který „poslouchá“ vibrace a odesílá údaje na osvětlené displeje. Umístěte jej kamkoli a sledujte změny na světelné liště, abyste viděli, zda se někdo nebo něco nehýbe. Při větším pohybu se na liště LED rozsvítí více světel pro rychlou a snadnou identifikaci síly. Kromě toho tato jednotka také označuje a zaznamenává počet detekovaných událostí a jejich sílu.

GS2 Laser Grid System

GS2 Laser Grid System je další evoluce našeho prvního velkého produktu, laserové mřížky GS1, je nyní tady a je nabitá funkcemi. GS2 nyní kombinuje původní laserový mřížkový projekční systém s řadou přesných senzorů, které vrhají světlo pro více informací o entitě než kdy předtím.

EVP Spike Sensor

EVP Spike Sensor, tento zvukový senzor využívá citlivý vestavěný mikrofon k detekci zvukových špiček a převádí je na osvětlený displej. Osvětlený graf je zbarven v rozsahu od zelené po červenou indikující hlasitost podél osvětleného prstence displeje. Tyto špičky pak označí indikátorem pro dokumentaci. Snadno se používá, je dobře vidět a dlouho vydrží.

Senzory pohybu a vibrací
Senzory pohybu a vibrací

Video od: ghost stop

GS2 Laser Grid System

Lovci duchů a Paranormální jevy v ČR

Lovci duchů a Paranormální jevy v ČR

VTPJ se věnuje vyšetřování a dokumentování paranormálních jevů. Pomocí speciálních přístrojů jsou schopni zachytit zvuky a hlasy ze světa záhrobí.


Senzory vibrací


Senzory pohybu


Duchové


Senzory pohybu a senzory vibrací.


Senzory pohybu a vibrací

Reklama

Mohlo by se vám líbit